Piros lap:
-
                                                                                                             Fotó: andrashidasc.hu

Percről-percre:

45' Molnár Norbert kapott jó ütemű labdát a balösszekötő helyén, melyet bevezetett a tizenhatoson belülre és a kapus mellett a hosszú felső sarokba csavarta. 0:1
59' Egy szöglet utáni lecsorgó labdát Szujker bevetődve az ötösön belülről a léc alá vágott. 0:2
80' Kiss Zoltán elé került a labda a tizenhatos belül, a csatár pedig nagy erővel, spiccel a kapuba lőtt. 0:3

Szabó Zsolt:
"Az első félidőben nehezen alkalmazkodtunk a pálya talajához. Többnyire mezőnyjáték folyt, a kapuk nem kerültek veszélybe. Rossz megoldásokat választottunk. Szerencsére a félidő lefújása előtt egy pontos támadás végén gyönyörű gólt rúgtunk, ami megnyugtatta csapatunkat. A második játékrészben uraltuk a játékot. Úgy érzem a győzelmünk nem forgott veszélyben."

11.
KSE VÁRVÖLGY 23 8 6 9 41 40 1 24 (-6 pont)

2015.04.19.

Nagykapornak KSE - Tarr Sprint Andráshida SC II    2:3 (0:2)

Gólok: Soós (54'), Pataki (76') ill. Domján (2'), Tóth L. (26'), Györe (86')
Sárga lap: Orbán, Soós ill. Stankovics
Piros lap: -

ASC: Szemes - Fekete (Stankovics), Szanyi, Farsang, Major, Varró M. (Györe), Káli (Boronyák), Domján, Illés (Kovács D.), Pintér, Tóth L. Vezetőedző: Szabó Zsolt.

"Kétgólos előnyünk után magunknak tettük nehézzé a mérkőzést. A csapat tartását mutatja azonban, hogy miután ellenfelünk kiegyenlített, még rá tudtunk tenni egy lapáttal és sikerült elhoznunk a három pontot."

7.
KSE VÁRVÖLGY 23 12 2 9 64 57 7 37 (-1 pont)

MOLNÁR NORBERT 10       16 GELENCSÉR PÉTER
32' KISS ZOLTÁN 88       4 JÁGER BÁLINT 38'
  JÓZSA ERNŐ helyett           GELENCSÉR PÉTER helyett
57' PARRAG KRISZTIÁN 99       19 VASS GERGŐ 46'
  VINKÓ BALÁZS helyett           NOÉ DÁVID helyett
70' DOBOS ATTILA 8       15 CSISZÁR PÉTER 75'
  DOMOKOS ÁDÁM helyett           UDVARI DÁVID helyett
85' SEBŐK ZSOLT 19
  DOBOS ATTILA helyett

SZABÓ ZSOLT           HORVÁTH LAJOS

Gólszerzők:
77' KOVÁCS SÁNDOR 1 : 0

Sárga lap:
45' DOMOKOS ÁDÁM
82' FISCHER DÁNIEL

Piros lap:
-
                                                                                                                Fotó: Harmath Virág

77' Bal oldali hazai támadás végén a visszagurított labdát Kovács Sándor a tizenhatos vonaláról a jobb alsó sarokba lőtte. 1:0

A mérkőzésről...

Szabó Zsolt együttese a remek formában lévő Várvölgyöt fogadta. A vendégek legutóbbi hét mérkőzésükből ötöt megnyertek és csak egyszer kaptak ki, múlt héten pedig a bajnoki címre is pályázó Páterdombot küldték haza 4:0-val. Az első félidőben pontatlan játék jellemezte a csapatokat, inkább a küzdelem dominált és egyik csapatnak sem sikerült a másik fölé kerekedni. A védelmek jól zártak, igazán komoly helyzet nem is alakult ki egyik kapu előtt sem. A szünet után magasabb fokozatra kapcsolt a Hida, átvette a játék irányítását, mégis a vendégek találták el a kapufát egy kontratámadás végén. A továbbiakban is az Andráshida kezdeményezett aminek a 77.percben meg is lett az eredménye, amikor Kovács Sándor szerzett vezetést. A hajrában még egy Lahocsinszky bravúr érdemel említést, ami után már gól nem esett. Összességében egy kiegyenlített meccsen a győzelmet jobban akaró, szerencsésebb hazai csapat nyert.

"Gyenge színvonalú mérkőzés volt, inkább a küzdelem dominált. Nem játszottunk jól, de sikerült a kapunkat megóvni a góltól. A második félidőben többet tettünk a sikerért, így talán a győzelmet is megérdemeltük. Ha szeretnénk tovább lépni, ennél a teljesítménynél több kell."

11.
KSE VÁRVÖLGY 22 8 5 9 40 39 1 23 (-6 pont)

2015.04.12.

Tarr Sprint Andráshida SC II - KSE Várvölgy    7:0 (5:0)

Gólok: Farsang (6'), Tóth L. (12', 55'), Pintér (18'), Illés (21'), Káli (35'), Domján (81')
Sárga lap: - ill. Ángyán

ASC: Szemes - Fekete (Stankovics), Szénásy, Szanyi (Bakos), Major, Káli, Farsang (Májer L.), Domján, Pintér (Boronyák), Tóth L. (Györe), Illés (Varró M.). Vezetőedző: Szabó Zsolt.

"Jól kezdtük a mérkőzést és húsz perc elteltével el is döntöttük a mérkőzés végkimenetelét. Minden játékosomat dicséret illeti a mai teljesítményért, hiszen a tabellán jóval előttünk álló ellenfelet győztünk el fölényesen."

6.
KSE VÁRVÖLGY 22 12 2 8 63 55 8 37 (-1 pont)

10
53' FARKAS GERGŐ

Gólszerzők:
5'
SZUJKER ATTILA 0 : 1
13'
DOMOKOS ÁDÁM 0 : 2
32'
DALLA JÓZSEF 1 : 2
69'
SZÍJÁRTÓ SZABOLCS 1 : 3
71'
DALLA JÓZSEF 2 : 3
72'
KISS ZOLTÁN 2 : 4
81'
DOBOS ATTILA 2 : 5
82'
FARKAS GERGŐ 3 : 5
86'
SZÍJÁRTÓ SZABOLCS 3 : 6

Sárga lap:
23'
53'

Piros lap:
30'
69'

5' Szíjártó indította a balszélen Molnár Norbertet, akinek a beadását a középen érkező Szujker továbbította a kapu bal alsó sarkába. 0:1
13' Domokos szerzett labdát az egymást meg nem értő hazai kapus és védők között, majd az üres kapuba passzolt. 0:2
32' Kovács Mátyás a tizenhatoson belül rossz ütemben csúszott be, amiért megkapta második sárga lapját. A megítélt büntetőt Dalla magabiztosan értékesítette. 1:2
69' Szente szabálytalankodott a büntetőterületen belül, és második sárgájával ő is idő előtt mehetett az öltözőbe. Szíjártó a büntetőt a kapust becsapva a kapu bal oldalába helyezte. 1:3
71' Bal oldali hazai szöglet után Dalla a védőket megelőzve a rövid felső sarokba fejelte a labdát. 2:3
72' A frissen beállt Dobos Attila beadását a vele együtt becserélt,  hosszú oldalon érkező Kiss Zoltán fejelte a hálóba. 2:4
81' Hazai támadás futott a jobb oldalon, a belőtt labdára Farkas érkezett a hosszú oldalon és nem hibázta el a ziccert. 2:5
82' Dobos Attila kapott nagyszerű labdát, melyet a védőket faképnél hagyva a kifutó kapus mellett a kapuba gurított. 3:5
86' Szíjártó távoli lövése meglepte a hazaiak kapusát és labda a hálóban kötött ki. 3:6

"A kötelező győzelmek a legnehezebb mérkőzések. A pálya minősége és mérete sem segítette elő a mi játékunkat. Ettől függetlenül jól kezdtünk és hamar vezetést is szereztünk. Kettő nullánál talán túlságosan is megnyugodtunk. Nem koncentráltunk eléggé, ami büntetőhöz és kiállításhoz vezetett. Negyven percet játszottunk ember hátrányban, ami nem látszódott a pályán, de gólt nem sikerült szereznünk. Aztán az ellenfélből is kiállítottak egy játékost, így el is dőlt a mérkőzés. A három kapott gólért kár, de a három pont meg van, ami nagyon fontos volt számunkra."

10.
KSE VÁRVÖLGY 21 8 5 8 40 38 2 23 (-6 pont)

2015.04.04.

Vasboldogasszonyi LSC - Tarr Sprint Andráshida SC II    3:1 (2:0)

Gólok: Kása (13'), Balázs (25'), Árok (57') ill. Tóth L. (77')
Sárga lap: Kása ill. Szemes

ASC: Szemes - Stankovics (Fekete), Szénásy, Farsang, Szanyi (Tuboly) (Major), Varró, Illés, Boronyák (Kovács D.), Káli (Györe), Domján, Pintér (Tóth L.). Vezetőedző: Szabó Zsolt.

"Ezen a mérkőzésen sajnos nem tudtunk magunkhoz ragadni a kezdeményezést, csak futottunk az eredmény után és erőnkből csak a szépítésre futotta. Ennek ellenére a fiataloktól láttam olyan megmozdulásokat, melyek bíztatóak lehetnek a jövőre nézve."

6.
KSE VÁRVÖLGY 21 12 2 7 63 48 15 37 (-1 pont)

FERINCZ ÁKOS
57' PARRAG KRISZTIÁN
10
MILICS NORBERT 57'

FERINCZ ÁKOS helyett
60' DOBOS ATTILA
77
PERS LÁSZLÓ 74'

NÉMETH LAJOS helyett
65' KISS ZOLTÁN
21
MÁTAY ATTILA
80' SEBŐK ZSOLT

SZABÓ ZSOLT           ILLÉS ISTVÁN

Gólszerzők:
45'
SZUJKER ATTILA 1 : 0
60'
PARRAG KRISZTIÁN 2 : 0
87'
VINKÓ BALÁZS 3 : 0

Sárga lap:
88'

Piros lap:
-
                                                                                            Fotó: Kocsis Sándor / Boffai LSC

45' Domokos futott el a jobbszélen, beadása az érkező Szujker előtt pattant, aki az ötösről a kapuba fejelt. 1:0
60' Parrag egy csel után betört a tizenhatoson belülre, majd okosan a kifutó kapus mellett a kapu jobb alsó sarkába gurított. 2:0
87' Kiss Zoltán került helyzetbe, de önzetlenül a középen üresen érkező Vinkó elé passzolt, aki az üres kapuba helyezte a labdát. 3:0

Már az első félidőben magához ragadta a kezdeményezést Szabó Zsolt együttese, mezőnyfölényét azonban nem tudta gólokra váltani. A hazaiak az első félórában számos helyzetet dolgoztak ki és puskáztak el, amire majdnem rá is fizettek, hiszen a 40.percben a vendégek első kapura lövése a felső lécen csattant. Szujker fejesének köszönhetően azonban mégis előnnyel zárta az első játékrészt a Hida. A második félidőben még nagyobb fölényben játszottak a sárga-kékek, a helyzetek kidolgozásával ebben a szakaszban sem volt probléma, ám a helyzetkihasználás hagyott némi kívánni valót maga után. Miután Parrag megduplázta az előnyt, a három pont sorsa gyakorlatilag el is dőlt, Vinkó találata már csak a pont volt az i-n. Összességében teljesen megérdemelt hazai győzelem született a városi rangadón.

"Az erősen tartalékos Botfát fogadtuk hazai pályán. Sokat hibáztunk, elég kapkodó volt a játékunk. Többnyire mi birtokoltuk a labdát, sokszor az ellenfél mögé tudtunk kerülni, de az utolsó passzoknál nem koncentráltunk eléggé. Sajnos a ziccereinket is elhibáztuk és csak a szerencsének köszönhettük, hogy az ellenfél nem szerzett vezetést. A félidő végére a sokadik elfutásunkból végre jól centereztünk és ezt a helyzetet már nem rontottuk el. A második félidőre az ellenfelünk fölé nőttünk. Azt hiszem nem túlzok, ha azt mondom, hogy az eredmény a Botfa számára hízelgő."

FC KESZTHELY MILEFA - ZALASZENTIVÁN SE   4 : 3
GYENESDIÁS KINIZSI SK - POLICE - OLA LSK   4 : 1
AF PÁTERDOMB LSC - VASBOLDOGASSZONYI LSC   5 : 0
NAGYKAPORNAK KSE - ZALAAPÁTI SE   4 : 2
TÜRJE SE - Z+D CSERSZEGTOMAJI SK.   3 : 0
ZALASZENTGYÖRGY SE - KSE VÁRVÖLGY   4 : 1
LE ALSÓPÁHOK - BÖDEI SE   3 : 2