Piros lap:
35' MÁJER TAMÁS
                                                                                                                 Fotó: Kocsis Sándor

Percről-percre:

14' Szimán lépett ki a védők között erősen les gyanús helyzetben, majd a kapust kicselezve a kapu közepébe gurított. 1:0
30' Bal oldali szabadrúgást követően kavarodás alakult ki a hazaiak kapuja előtt, amiből Kiss Zoltán eszmélt legelőször és a hosszú sarokba lőtt. 1:1
35' Kovács Tamás durva szabálytalansága miatt kapott szabadrúgást az Andráshida, amikor az egymás mellett elsétáló Májer Tamás és Kovács Tamás vállal ütközött, amire a hazaiak játékosa eldobta magát. Előbbinek a játékvezető pirosat, utóbbinak sárga lapot adott.
56' Egy előrevágott labdára Milics csapott le a hidaiak egymást meg nem értő kapusa és védője között és az üres kapuba passzolta a labdát. 2:1

Szabó Zsolt:
"A mérkőzés elején rengeteg egyéni hibát vétettünk és két óriási helyzetet is elpuskáztunk. A legnagyobb hibát mégsem mi, hanem a partjelző vétette, aki lesről engedte el az ellenfél támadóját, amivel meg is szerezték a vezetést. Ezután viszont magunkra találtunk, átvettük a játék irányítását és egy pontrúgás után sikerült az egyenlítő gólt megszereznünk. A mérkőzés végkimenetelét nagyban befolyásolta a 35. percben történtek. Sajnos a játékvezető nem volt a helyzet magaslatán, ugyan is túl szigorúan kiállított tőlünk egy embert. Nem akarom felmenteni ezzel a játékosom, aki egyébként nagyot hibázott, de az esetnél nem történt olyan, ami piros lapot érdemelt volna. A mérkőzés végéig nem igazán látszott, hogy egyel kevesebben lennénk, jól küzdöttünk, sajnos az ellenfél kapujára már veszélytelenek voltunk. Egymás meg nem értéséből összehoztunk egy újabb gólt ezzel megpecsételtük sorsunkat. Több volt ebben a mérkőzésben, le kell vonnunk a tanulságokat és a jövő héten megpróbálni javítani és kevesebbet hibázni."

2014.09.12.

Botfai LSC - Tarr Sprint Andráshida SC II     6:1 (1:1)

Gólok: Császár (48'), Halász (53'), Milics N. (55', 80'), Kosaras (67'), Hajba (88') ill. Boronyák (15')
Sárga lap: -
Piros lap: -

ASC: Szemes - Major, Szénásy, Herman, Szanyi, Varró M. (Tóth B.), Domján, Májer L., Györe, Boronyák, Pintér (Tóth L.). Vezetőedző: Tóth László.

Tóth László:
"
Nem mi voltunk az esélyesek a tavalyi csoport riválissal szemben, de bátor, jó játékkal vezetést szereztünk az első félidőben. A második félidőben érthetetlen módon összezavarodott a csapat és nagy hibákból, amatőr, elkerülhető gólokat kaptunk. A játék kissé lassú és körülményes volt középen és nem tudtunk a széleken gyors ellentámadásokat vezetni. A védekezésen kell sokat javulni, mert sok a kapott gól még mindig."

PARRAG KRISZTIÁN 99       16 TARSOLY PÉTER
46' TAKÁCS GÁBOR 16       6 HORVÁTH MÁRIÓ 46'
  TÁNCOS NORBERT helyett           VASS KRISZTIÁN helyett
67' MÓROCZ ÁDÁM 7       18 BALÁZSI ZSOLT 55'
  PARRAG KRISZTIÁN helyett           VASS ZOLTÁN helyett
83' SEBŐK ZSOLT 19
  DOMOKOS ÁDÁM helyett

SZABÓ ZSOLT           SIMON KÁROLY

Gólszerzők:
37' SZÍJÁRTÓ SZABOLCS 1 : 0
43' MÁJER TAMÁS 2 : 0
45' RUMI ROLAND 2 : 1

Sárga lap:
20' JÓZSA ERNŐ
37' VASS KRISZTIÁN
70' TAKÁCS GÁBOR

Piros lap:
-

A mérkőzésről...

A 4. fordulóban annak reményében lépett pályára a hazai csapat, hogy megszerzik első győzelmüket. Be is kezdett a hidai csapat, a 10. percre már két ziccer is akadt a vendég kapu előtt, de egyiket sem sikerült gólra váltani. Az első játékrész közepén átvette az irányítást a Zalaszentiván. Ebben a periódusban több gól is benne maradt a vendégekben és ez meg is bosszulta magát.. A 37. percben Májer tört be a 16-oson belülre és harcolt ki büntetőt. A jogos 11-est Szíjártó magabiztosan értékesítette. 1-0. A gól után megnyugodott a hazai csapat, ennek eredménye egy újabb gól lett. A 43. percben egy szép támadás végén egy jobbról beérkező labdát Májer gyönyörűen fejelt a kapuba. 2-0. Ám ezzel a félidőnek nem volt vége, ugyanis a 45. percben egy kapu előtti kavarodás után szépített a vendég csapat. 2-1. A második félidőben a küzdelem dominált. A vendégek nagy erőket mozgósítottak az egyenlítésért, de a Hida jól védekezett, kontráikban pedig benne volt a veszély. Az utolsó 10 percre mindent egy lapra tett fel a szentiváni csapat, a hazaiak fáradtak, de az eredmény már nem változott. Nagyot küzdve megérdemelten szerezte meg első győzelmét az Andráshida.

"Egy küzdelmes mérkőzésen szereztük meg az első három pontunkat. Nagyon sokat dolgoztunk, de sajnos sok hibával is játszottunk. Szerencsére ellenfelünk is hadilábon állt a helyzetkihasználással, így ha kis szerencsével is, de megérdemeltük a győzelmet, a helyenként jól játszó Zalaszentiván ellen."

2014.09.06.

Tarr Sprint Andráshida SC II - Zalaszentiván SE   3:3 (0:2)

Gólok: Németh K. (55'), Kiss Z. (82'), Varró M. (84') ill. Rumi (3'), Tóth B. (35'), Horváth A. (49')

ASC: Szemes - Tuboly, Bakos (Nagy T.), Major, Illés (Paucsa), Kiss Z., Májer L. (Györe), Domján, Becza (Németh K.), Boronyák (Stankovics), Pintér (Varró M.). Mb. vezetőedző: Tóth László.

"
Szerettünk volna megint három pontot begyűjteni, de kissé akadozva működött a gépezet. Megint sikerült hamar előnyhöz juttatni az ellenfelet figyelmetlenségből. Középpályán elvesztettük a párharcokat, támadásoknál kissé körülményesek voltunk és lassúak. Ami viszont pozitívum, hogy három gólos vendég vezetésnél is sikerült nagyot küzdeni és legalább az egy pontot megmenteni."

10
60' KULCSÁR DÁVID
44

16
TAKÁCS GÁBOR 20'
  KARVALICS GÁBOR helyett

KISS ZOLTÁN helyett
65' KÁMÁN BENJÁMIN
18

20
MÁJER TAMÁS 46'
  PÉNZES ÁDÁM helyett

PARRAG KRISZTIÁN helyett
82' VARGA GYÖRGY

Gólszerzők:
56'
CSISZÁR ZSOLT 1 : 0
74'
SZÍJÁRTÓ SZABOLCS 1 : 1

Sárga lap:
67'
72'
78'
86'
90'

Piros lap:
-
                                                                                                             Fotó: andrashidasc.hu

56' Bal oldali beívelés után Csiszár maradt üresen a hosszú oldalon, aki kihasználta a lehetőséget és a kapuba lőtt. 1:0
74' Némethi ért kézzel a labdához a tizenhatoson belül, 11-es. A jogosan megítélt büntetőt Szíjártó magabiztosan értékesítette. 1:1

"Az első félidőben többnyire mezőnyjáték folyt a pályán. Többet birtokoltuk a labdát, de igazán veszélyes helyzet egyik kapunál sem alakult ki. A második félidőben kicsit felpörgettük a játékunkat, sokkal jobban fociztunk, mégis egy figyelmetlenségből az ellenfél szerzett vezetést. A játékunk alapján igazságtalan lett volna a vereségünk, mindent meg is tettünk az egyenlítésért, ami egy 11-essel össze is jött. Ezután sajnos már nem volt benne a játékunkban a győzelem. Megszereztük első pontunkat a bajnokságban, remélem ezt követi majd a többi is. Ami még kikívánkozik belőlem, nem igazán érzem azt, hogy a játékvezetőtől valami védelmet kapna az a csapat, amelyik igazán focizni próbál!."

2014.08.30.

Police Ola LSK - Tarr Sprint Andráshida SC II    8:3 (2:1)

Gólok: Magyar (12', 35'), Híres (47', 85'), Karvalics (50'), Pataki (70', 76', 88') ill. Balázs B. (23', 60'), Boronyák (72')
Sárga lap: Karvalics ill. -

ASC: Szemes - Kocsis (Májer L.), Herman, Szabó Zs. (Németh K.), Becza (Nagy T.), Domján, Illés, Balázs B. (Stankovics), Györe, Illés, Boronyák. Vezetőedző: Szabó Zsolt.

"
A tavalyi bronzérmes ellen léptünk pályára. Nem mi voltunk az esélyesek, de az első félidőben nem volt különösebb gond. A második félidőre meg kellett bontani a védelmet sérülések miatt, így már nem működött úgy a csapat, mint az elején."

10
53' BELEDI BALÁZS
18

99
PARRAG KRISZTIÁN 46'
  BABOS MÁTÉ helyett

AGG PÉTER helyett
63' LUKÁCS BALÁZS
14

19
SEBŐK ZSOLT 75'
  PAPP DÁVID helyett

VINKÓ BALÁZS helyett
73' ANTI ANDRÁS

Gólszerzők:
3'
MILEJI ZOLTÁN 1 : 0
11'
KÓCZA BÁLINT 2 : 0
17'
KÓCZA BÁLINT 3 : 0

Sárga lap:
36'
PAPP DÁVID
84'
87'

Piros lap:
-

"Nem kezdtük jól a mérkőzést, már az elején gólt kaptunk. Ezután már csak futottunk az eredmény után. Támadásainkban nem volt semmi átütő erő, labdavesztéseknél pedig nem támadtunk vissza, így rendre a védelem mögé kerültek. Nem jó felfogásban játszottunk, ha eredményt akarunk elérni ezen sürgősen változtatni kell."

2014.08.24.

Bödei SE - Tarr Sprint Andráshida SC II   2:3 (1:2)

Gólok: László (20'), Németh Z. (75') ill. Májer L. (22', 60'), Pintér (33')
Sárga lap: Szakonyi ill. Májer L.

ASC: Szemes - Bakos, Farsang, Szabó Zs. (Tóth B.), Ujj, Domján (Varga B.), Illés (Becza), Májer L., Györe (Tóth L.), Pintér (Németh K.), Boronyák (Szanyi). Vezetőedző: Szabó Zsolt.

"
Kissé felázott, csúszós talajon kellett lejátszani a meccset. Bár a hazaiak szereztek vezetést, még a szünet előtt fordítani tudtunk, a folytatásban pedig ellenfelünk fölé nőttünk, így biztos győzelem lett a vége."