LAHOCSINSZKY SÁNDOR 1 (3 : 1) 1 NAGY RICHARD
  TAMÁNDL BENCE 17 Játékvezető: 8 KOTTÁN MÁRK
  KISS ZOLTÁN 88       10 SIPŐCZ LÁSZLÓ
  DOMOKOS ÁDÁM 21       15 FARKAS KORNÉL
  MOLNÁR NORBERT 10       11 RIBA ATTILA
  Csere:           Csere:
64' JÓZSA ERNŐ 11       16 NAGY B ROLAND 50'
  KOVÁCS SÁNDOR helyett           RIBA ATTILA helyett
71' MÁJER LÁSZLÓ 24       5 ÓDOR JÓZSEF 57'
  KISS ZOLTÁN helyett           PINTÉR TAMÁS helyett
78' SZUJKER ATTILA 4
  PARRAG KRISZTIÁN helyett
  VARRÓ MARTIN 22

SZABÓ ZSOLT           PÁL ANDRÁS
  vezetőedző           vezetőedző

Gólszerzők:
9' KISS ZOLTÁN 1 : 0
22' TOMPOS LEVENTE 1 : 1
30' DOMOKOS ÁDÁM 2 : 1
34' KISS ZOLTÁN 3 : 1
69' SIPŐCZ LÁSZLÓ 3 : 2

Sárga lap:
21' LAHOCSINSZKY SÁNDOR
34' RIBA ATTILA
52' MARTON TAMÁS
78' HÉRINCS ANDRÁS
88' MOLNÁR ATTILA
90' JÓZSA ERNŐ

Piros lap:
-
                                                                                                             Fotó: andrashidasc.hu

Percről-percre:

9' Egy haza adott labdára csapott le Kiss Zoltán, aki  a védők között megtolta a labdát és a hosszú alsó sarokba gurított. 1:0
22' Lahocsinszky ütközött Sipőczzel az alapvonalnál. A játékvezető büntetőt ítélt, melyet Tompos nagy erővel lőtt a léc alá. 1:1
30' Domokos a bal oldalról indulva befelé cselezett, majd a tizenhatos sarkáról a hosszú felső sarokba csavart. 2:1
34' Molnár Norbert bal oldali beadása Kiss Zoltánt találta meg, aki egy csellel a bal lábára tette a labdát és középmagasan eltekerte a hosszú kapufa mellé. 3:1
69' Jobb oldali beadást Sipőcz az ötösön belülről fejelte a kapuba. 3:2

A mérkőzésről...

Már az első perctől kezdve támadólag lépett fel Szabó Zsolt együttese és közel tíz percnyi játék után a vezetést is sikerült megszereznie a hazai csapatnak a szemfüles Kiss Zoltán találatával. Ebben az időszakban a Hida több veszélyes helyzetet is kialakított ellenfele kapuja előtt, de a befejezésekbe hiba csúszott. Mígnem egy ártalmatlannak tűnő szituáció után büntetőhöz jutottak a vendégek és egyenlő lett az állás. Ez nem szegte a hazaiak kedvét, és két gyönyörű átlövésből szerzett góllal kettőre növelték az előnyt, a lefújás előtt percekben pedig újabb ziccer maradt ki a keszthelyi kapuja előtt. A folytatásban kiegyenlítettebbé vált a játék, a vendégcsapat ment az eredmény után, mezőnyfölénybe került, a Hida pedig kontrákból veszélyeztetett. A 69. percben aztán Sipőcz fejessel szépített, és az utolsó 20 percben a Keszthely mindent egy lapra feltéve támadott. A vendégek játszottak fölényben, állandó nyomás alá helyezve az andráshidai védelmet, igazán nagy helyzetet azonban nem tudtak kialakítani. A végére megmaradt az egygólos előny, összességben pedig a Hida főleg első félidei játékának köszönhetően rászolgált a három pontra, és már 10 meccs óta veretlen, a mérleg 8 győzelem 2 döntetlen.

Szabó Zsolt:
"Nehéz pályán játszottunk, sajnos a mi játékunknak nem feküdt a pálya talaja. Ettől függetlenül jól álltunk hozzá a mérkőzéshez. A mezőnyben jól adogattunk, sok helyzetet alakítottunk ki, amiből az első félidőben hármat értékesítettünk is. Sajnos egyet össze is hoztunk magunknak. A második részben is voltak lehetőségeink, de vagy nem koncentráltunk, vagy a talaj babrált ki velünk. Ahogy az lenni szokott a végén az ellenfél betalált és egy simán hozható mérkőzésből csináltunk egy szoros meccset. A győzelmünk azért így is megérdemelt."

12.
KSE VÁRVÖLGY 27 8 6 13 45 56 -11 24 (-6 pont)

2015.05.17.

Tarr Sprint Andráshida SC II - FC Keszthely Milefa    1:1 (1:1)

Gólok: Czömpöl (5') ill. Balaskó (14')
Sárga lap: - ill. Homály
Piros lap: -

ASC: Szemes - Stankovics (Pintér), Szanyi, Illés (Fekete), Major, Domján, Czömpöl, Györe (Tuboly B.), Tóth L. (Kovács D.), Novák, Kocsmár. Vezetőedző: Szabó Zsolt.

"Korai vezetésünk után ellenfelünk is hamar egyenlíteni tudott. Egyenlő erők küzdelme volt, bár nekünk voltak nagyobb helyzeteink a döntetlent igazságosnak érzem."

7.
KSE VÁRVÖLGY 27 12 2 13 66 68 -2 37 (-1 pont)

KUBICSEK BARNA
12' KISS ZOLTÁN
88

81
BOGNÁR LÁSZLÓ
  KOVÁCS MÁTYÁS helyett

92
KLETNER RAYMOND
66' MÁJER LÁSZLÓ
22

10
TOMPA TAMÁS
  MOLNÁR NORBERT helyett

6
HORVÁTH JÁNOS
70' DOMJÁN ÁDÁM
15

14
MOLNÁR ZSOLT
  TÁNCOS NORBERT helyett

81' SEBŐK ZSOLT
19

VINKÓ BALÁZS helyett

SZABÓ ZSOLT           MOLNÁR ZSOLT

Gólszerzők:
9'
TÜTTŐ BALÁZS 0 : 1
16'
DOMOKOS ÁDÁM 1 : 1
30'
DOMOKOS ÁDÁM 2 : 1
53'
DÖMÖTÖR MÁRIÓ 2 : 2
90'
MÁJER TAMÁS 3 : 2

Sárga lap:
14'
38'
AGG PÉTER
61'
JÓZSA ERNŐ
70'
82'

Piros lap:
84'

9' Bal oldali vendégtámadás után Tüttő a tizenhatoson belülről a kapuba helyezte a labdát. 0:1
13' Agg ütközött ellenfelével a büntetőterületen belül. A tizenegyest azonban Lahocsinszky bravúrral védte.
16' Domokos lépett ki a védők közül, majd a kapus mellett okosan a hosszú sarokba lőtt. 1:1
30' Domokost állították meg szabálytalanul a tizenhatoson belül. A megítélt büntetőt a sértett magabiztosan értékesítette. 2:1
53' Dömötör kapott labdát 10 méterre a kaputól és egy csel után egyenlített. 2:2
90' Kiss Zoltán jobb oldali beadását a hosszú oldalon érkező Májer mellel maga elé tette, majd az ötös sarkáról ballal kilőtte rövid alsó sarkot. 3:2

"Könnyű mérkőzésre számítottunk és majdnem rá is fáztunk. Már a 13. percben 2:0-ra vezethetett volna ellenfelünk, ha kapusunk nem hárít egy tizenegyest. Az első félidő végére azért sikerült megfordítanunk az eredményt, de a látottakkal nem lehettünk elégedettek. A második félidőre megpróbáltunk egy kicsit felpörögni, de sajnos nem sikerült, sőt ellenfelünk kifejezetten jól játszott és egalizálta az eredményt. Megpróbáltam frissíteni a csapatot, de helyzeteket nem igazán tudtunk kidolgozni. Csapatunk tartását és erősségét mutatja, hogy emberhátrányban is meg tudtuk szerezni a győztes találatot. Gratulálok a Zalaapáti csapatának, nekünk pedig gyorsan elfelejteni ezt a játékot és jövő héten sokkal jobban játszani."

12.
KSE VÁRVÖLGY 26 8 6 12 45 53 -8 24 (-6 pont)

Tarr Sprint Andráshida SC II - Zalaapáti SE   3:0

A Zalaapáti a mérkőzés előtt lemondta a találkozót.

1. AF PÁTERDOMB LSC 26 21 2 3 126 28 98 65
2. Z+D CSERSZEGTOMAJI SK. 26 21 2 3 105 30 75 65
3. ZALASZENTGYÖRGY SE 26 20 2 4 105 27 78 62
4. TÜRJE SE 26 17 3 6 77 42 35 54
5. POLICE - OLA LSK 26 16 5 5 95 29 66 53
6. ZALASZENTIVÁN SE 26 12 5 9 94 50 44 41
7. KSE VÁRVÖLGY 26 12 2 12 65 66 -1 37 (-1 pont)

FARKAS TAMÁS 17       10 MOLNÁR NORBERT
27' RETTEGI ÁKOS 14       88 KISS ZOLTÁN 60'
  BOCZFÖLDI MIHÁLY helyett           DOBOS ATTILA helyett
60' MARTON ANDRÁS 15       19 SEBŐK ZSOLT 89'
  KAJ LÁSZLÓ helyett           PARRAG KRISZTIÁN helyett
  BUCSICS TAMÁS 1       2 TÁNCOS NORBERT
            22 VARRÓ MARTIN

PERGEL ATTILA           SZABÓ ZSOLT

Gólszerzők:
57' DOMOKOS ÁDÁM 0 : 1

Sárga lap:
25' LAHOCSINSZKY SÁNDOR
34' GYENESE RICHÁRD
42' CSIKÓS BÁLINT
55' VINKÓ BALÁZS
79' KECSKÉS MÁTÉ
86' FARKAS ROLAND

Piros lap:
-

57' Domokos játszotta magát tisztára és ballal a hosszú alsó sarokba lőtt. 0:1

"A városi derbire tartalékosan tudtunk kiállni, de mindig az a legjobb csapat amelyik a pályára lép. Egy jó sorozatot produkáltunk eddig, szerettük volna ha ez nem szakad meg. Ebben mindenki partner volt, keményen dolgoztak és az eredménye meg is lett. Gratulálok minden játékosomnak és természetesen a sportszerűen játszó ellenfélnek is. Két hazai meccsünk következik, jó lenne, ha a sorozat folytatódna."

10. FC KESZTHELY MILEFA 25 7 6 12 41 60 -19 27
11. KSE VÁRVÖLGY 25 8 6 11 44 47 -3 24 (-6 pont)

2015.05.03.

AF Páterdomb LSC - Tarr Sprint Andráshida SC II 3:1 (2:1)

Gólok: Bödey (17', 72'), Szerdahelyi (20') ill. Domján (12')
Sárga lap: Jordán, Méhes, Bödey ill. Szemes
Piros lap: - ill. Major

ASC: Szemes - Szanyi, Tuboly, Farsang, Stankovics, Fekete, Domján, Májer L., Illés (Györe), Pintér (Major), Tóth L. Vezetőedző: Szabó Zsolt.

"Ismét jól kezdtük a mérkőzést, hiszen a vezetést megszereztük, ellenfelünk azonban sajnos hamar fordítani tudott. A második félidőben sajnos a kiállítás és a kapott gól után el is dőlt a mérkőzés."

1. AF PÁTERDOMB LSC 25 20 2 3 117 28 89 62
2. Z+D CSERSZEGTOMAJI SK. 25 20 2 3 99 29 70 62
3. ZALASZENTGYÖRGY SE 25 19 2 4 97 27 70 59
4. TÜRJE SE 25 16 3 6 74 42 32 51
5. POLICE - OLA LSK 25 15 5 5 89 26 63 50
6. ZALASZENTIVÁN SE 25 12 5 8 91 44 47 41
7. KSE VÁRVÖLGY 25 12 2 11 65 63 2 37 (-1 pont)

NOVÁK PÁL 7       10 MOLNÁR NORBERT
68' MAKASICS DÁNIEL 3       8 DOBOS ATTILA 60'
  SZABÓ CSABA helyett           SZUJKER ATTILA helyett
80' NÉMETH BENJÁMIN 8       88 KISS ZOLTÁN 69'
  HORVÁTH ATTILA helyett           MÁJER TAMÁS helyett
  IHÁSZ LÁSZLÓ 12       11 JÓZSA ERNŐ 81'
            19 SEBŐK ZSOLT
            18 TUBOLY BÁLINT

VASKI ZSOLT           SZABÓ ZSOLT

Gólszerzők:
35' HORVÁTH ZOLTÁN 0 : 1
38' SZÍJÁRTÓ SZABOLCS 1 : 1

Sárga lap:
76' SZÍJÁRTÓ SZABOLCS
78' CSÉVE JÓZSEF

Piros lap:
-

35' Novák bal oldali alapvonalról centerezett középre, az érkező Horváth Zoltán pedig az ötös sarkáról a kapuba továbbította a labdát. 1:0
38' A tizenhatoson belül egy hazai védő kezére pattant a labda, tizenegyes. Szíjártó a kapu jobb oldalába lőtte a büntetőt. 1:1

"Küzdelmes mérkőzésen azt gondolom, hogy az egyik pontot megérdemeltük. Az első félidőben egy kicsit nagyobb sebességgel játszunk és jobban koncentrálunk, a vezetést is megszerezhettük volna. A második játékrészben a mezőnyben jól játszottunk, bár kapura veszélytelenek voltunk. A vége felé egy kicsit beszorultunk, de megoldottuk a feladatot."

10. FC KESZTHELY MILEFA 24 7 6 11 40 55 -15 27
11. KSE VÁRVÖLGY 24 8 6 10 43 45 -2 24 (-6 pont)

2015.04.26.

Zalaszentgyörgy SE - Tarr Sprint Andráshida SC II     1:2 (0:0)

Gólok: Penczák (74') ill. Májer L. (53'), Boronyák (82')
Sárga lap: - ill. Czömpöl, Bakos, Boronyák, Györe

ASC: Szemes - Czömpöl, Bakos, Farsang, Szanyi (Györe), Fekete (Major), Domján, Májer L., Illés (Boronyák), Pintér, Tóth L. Vezetőedző: Szabó Zsolt.

"A listavezető otthonában léptünk pályára, így komoly feladat várt ránk. Minden játékosomat dicséret illeti a mérkőzéshez való hozzáállásához, mert ennek hiányában nem sikerülhetett volna elhoznunk a három pontot."