LAHOCSINSZKY SÁNDOR 1 (0 : 2) 1 BUCSICS TAMÁS
  AGG PÉTER 6 Játékvezető: 88 GYENESE TAMÁS
  BODA TAMÁS 14       19 KAJ LÁSZLÓ
  DOMOKOS ÁDÁM 21       17 FARKAS TAMÁS
  MOLNÁR NORBERT 10       37 BOCZFÖLDI MIHÁLY
  Csere:           Csere:
61' DOBOS ATTILA 8       14 RETTEGI ÁKOS 55'
  BODA TAMÁS helyett           BOCZFÖLDI MIHÁLY helyett
70' PARRAG KRISZTIÁN 99       99 DEÁK ÁDÁM 79'
  MÁJER TAMÁS helyett           BÖDEY LÁSZLÓ helyett
81' MÓROCZ ÁDÁM 7       12 MARTON ANDRÁS
  KOVÁCS SÁNDOR helyett
81' KISS ZOLTÁN 88
  MOLNÁR NORBERT helyett
81' TUBOLY BÁLINT 18
  SZÍJÁRTÓ SZABOLCS helyett

SEBŐK ZSOLT           PERGEL ATTILA
  megbízott vezetőedző           vezetőedző

Gólszerzők:
12' BOCZFÖLDI MIHÁLY 0 : 1
18' KAJ LÁSZLÓ 0 : 2
77' PARRAG KRISZTIÁN 1 : 2
89' KISS ZOLTÁN 2 : 2

Sárga lap:
32' GYENESE TAMÁS
41' KOVÁCS SÁNDOR
64' DOBOS ATTILA
77' MOLNÁR NORBERT

Piros lap:
31' FARKAS TAMÁS
                                                                                                             Fotó: andrashidasc.hu

Percről-percre:

12' Boczföldi lépett ki a védők között és kimozduló kapus mellett a hálóba emelt. 0:1
18' Jobb oldali vendégszöglet után Kaj László a röviden érkezve a hosszú sarokba kanalazta a labdát. 0:2
77' Parrag egy pattanás után 25 méterről védhetetlenül lőtte ki a felső sarkot. 1:2
89' Egy bal oldali beadást Kiss Zoltán fejelt a kapu jobb oldalába. 2:2

Sebők Zsolt:
"Sajnos már nem először alakult úgy a mérkőzés eleje, hogy ellenfelünk hamar kétgólos előnyre tett szert. Viszont egy fegyelmezetlenség miatt megkaptuk az esélyt, hogy emberelőnyben próbálhattuk meg megfordítani a mérkőzést. A kiállítás után a Páterdomb átadta a területet és teljesen betömörült saját kapuja elé. Ettől kezdve járattuk a labdát és sok passszos játékkal próbáltuk feltörni a nagyon behátráló vendégvédelmet. Hozzá kell tenni, hogy dolgunkat eléggé megnehezített a pálya egyenetlen, göröngyös talaja. Nem sokkal a vége előtt egy rendkívül jól eltalált lövéssel visszajöttünk a meccsbe, az utolsó percben pedig siker koronázta 60 percen át tartó erőfeszítéseinket. Igazságtalannak éreztem volna, ha pont nélkül kellett volna elhagynunk a pályát."

2014.10.19.

Tarr Sprint Andráshida SC II - AF Páterdomb LSC   3:3 (1:2)

Gólok: Domján (30', 53'), Májer L. (69') ill. Szabó (15'), Lapat (29'), Nagy (81')
Sárga lap: Bakos ill. -
Piros lap: -

ASC: Szemes - Bakos, Szanyi, Szénásy, Herman, Illés (Boronyák), Novák (Mesics), Varró, Domján, Györe (Pintér), Tóth L..(Májer L.) Mb. vezetőedző: Domokos Ádám.

Domokos Ádám:
"
Először is gratulálok a csapatnak a pontszerzéshez a listavezető ellen. Ha előzetesen azt mondják szerzünk egy pontot, úgy gondolom mindenki aláírta volna. Azonban mégsem lehetünk maradéktalanul elégedettek az eredménnyel, mert a mérkőzés a kezünkben volt, miután két gólos hátrányból megfordítottuk azt és véleményem szerint uraltuk is az alakulását. A végén viszont kaptunk ismét egy elkerülhető gólt, ami megfosztott minket két értékes ponttól. Ha ezeket a figyelmetlenségeket le tudná vetkőzni a gárda, akkor a bajnokságban még szép eredményeket érhet el és sok meglepetést okozhat."

1. AF PÁTERDOMB LSC 10 8 1 1 55 13 42 25
2. Z+D CSERSZEGTOMAJI SK. 9 8 1 0 47 7 40 25
3. ZALASZENTGYÖRGY SE 9 7 1 1 30 9 21 22
4. TÜRJE SE 10 7 0 3 32 16 16 21
5. POLICE - OLA LSK 10 6 2 2 45 15 30 20
6. ZALASZENTIVÁN SE 10 6 1 3 42 12 30 19
7. KSE VÁRVÖLGY 9 6 1 2 36 20 16 18 (-1 pont)

NOVÁK PÁL
48' KISS ZOLTÁN 88
16
BOROS ALBERT 56'
  VINKÓ BALÁZS helyett

CSÉVE JÓZSEF helyett
50' TAMÁNDL BENCE 17
20
NÉMETH BENJÁMIN 62'
  TÁNCOS NORBERT helyett

LACKÓ FERENC helyett
71' DOBOS ATTILA 88
15
TUTKOVICS DÁNIEL 71'

NÉMETH BENJÁMIN helyett
80' PARRAG KRISZTIÁN 99

Gólszerzők:
81'
PENCZÁK MÁRK 0 : 1
86'
NOVÁK PÁL 0 : 2

Sárga lap:
29'
45'
60'

Piros lap:
-
                                                                                                                           Fotó: zaol.hu

"Gratulálok ellenfelünknek a győzelemhez, megérdemelten vitték el a három pontot tőlünk. Tartottuk magunkat egy ideig és benne volt a mérkőzésben, hogy esetleg az egyik pont nálunk marad. Ellenfelünknek több helyzete volt a meccs során, és a hajrában ebből kettőt gólra is váltott. Úgy érzem, hogy inkább csak küzdöttünk és magunkhoz képest sem játszottunk jól. Ennek ellenére helytálltunk, szégyent nem vallottunk, de amit ma is tapasztaltuk a pontszerzéshez ebben az osztályban több kell. "

12.
NAGYKAPORNAK KSE 9 3 1 5 12 14 -2 10 (-1 pont)

2014.10.11.

Tarr Sprint Andráshida SC II - Zalaszentgyörgy SE   0:5 (0:3)

Gólok: - ill. Péteri (25', 35'), Györe (27'), Vass (80', 86')
Sárga lap: -

ASC: Szemes - Novák, Bakos, Szénásy, Józsa, Domján, Májer L. (Szanyi), Illés (Tóth L.), Györe, Stankovics, Pintér (Varró M.). Mb vezetőedző: Domokos Ádám.

"
Sajnálatos módon nem sikerült a múltkori harcos és eredményes játékot megismételni, ennek az eredménye látható a kapott gólokban. A csapat nagyon rossz napot fogott ki, igazából a mérkőzés nagy részében kergettük a labdát, helyzeteink ezáltal csak elvétve akadtak és azokat sem sikerült értékesíteni, mivel fejben nem voltunk ott. Az, hogy nem lett csúfosabb a vége köszönhető Szemes Bencének, akinek voltak óriási mentései, de a pontszerzéshez most még ez is kevésnek bizonyult. Remélhetőleg jövő hétre ismét a múltkori önmagunkat tudjuk hozni és akkor meglephetjük a tabellát vezető Páterdombot."

HAJAS FLÓRIÁN
60' KISS ZOLTÁN
88

1
STEINER JÓZSEF
  TAMÁNDL BENCE helyett

79' MÓROCZ ÁDÁM
7

PAUCSA DÁVID
77

SEBŐK ZSOLT           SÁROSI IMRE

Gólszerzők:
15'
MAKOVECZ MARTIN 0 : 1
25'
BODA TAMÁS 1 : 1
62'
NÉMETH PÉTER 1 : 2
78'
VINKÓ BALÁZS 2 : 2
90'
KISS ZOLTÁN 3 : 2

Sárga lap:
28'
29'
30'
BODA TAMÁS
40'
ÁVÁR ZSOLT
45'
57'
85'

Piros lap:
-

A mérkőzésről...

A
8. fordulóban a Nagykapornak együttese látogatott Andráshidára. A mérkőzés hazai fölénnyel kezdődött, mégis a vendégek szerezték meg a vezetést. A 14. percben utolsó emberként Agg csúszott el, a kapornaki támadó lecsapott a labdára és ziccerét értékesítette, 0-1. A következő percekben érezhető volt a hidaiak játékán a bekapott gól, de az egyenlítés így is sikerült. A 25. percben Domokos 20 méteres lövése lecsúszott, ami pont így lett jó az 5-ös sarkán érkező Bodának, aki állítgatás nélkül a kapus szeme közé vágta a labdát, 1-1. A félidő hátralévő részében aktívabbak voltak a vendégek, de gólt nem tudtak szerezni. A második játékrészben is több komolyabb helyzet alakult ki a hazai kapu előtt és a sokadikból újra vezetéshez jutott a Nagykapornak. A 65. percben egy felívelt labdát csúsztatott meg a hórihorgas támadó (lesről...), a hosszú oldalon pedig nem hibázott az érkező játékos, 1-2. Sokáig most sem örülhettek az előnynek, ugyanis a 78. percben Vinkó gyönyörű szabadrúgás góljával ismét egyenlő volt az állás, 2-2. Ezután mindkét csapat nagy erőket mozgósított a győzelemért, de veszélyes helyzetei megint csak a kapornakiaknak adódtak. A meccs végére mégis maradt egy csattanó. A 92. percben Májer ugratta ki jó ütemben Kiss Zoltánt a 16-os vonalán, aki védőjét kicselezve balról, okosan a hosszú sarokba gurított, 3-2. Nem játszott jól az Andráshida, de nagyot küzdött így nem érdemtelenül gyűjtötte be a 3 pontot.

"Jól kezdtük a mérkőzést, ám negyed óra elteltével egy védelmi hibából hátrányba kerültünk. Még a szünet előtt egyenlíteni tudtunk, de az öltözőben elmondtam, hogy ez  meccs háromesélyes. A második félidőben akadtak kellemetlen pillanataink, a vendégek egygólos vezetésüknél többször eldönthették volna a három pont sorsát. Győzelmünk ezúttal pár egyéni villanásnak és egy kicsit a szerencsének is köszönhető, de a futball ettől szép."

2014.10.05.

Tarr Sprint Andráshida SC II - Nagykapornak KSE   3:1 (2:0)

Gólok: Domján (24'), Májer L. (30'), Pintér (85') ill. Hegyi (90')

ASC: Szemes - Kocsis, Szénásy, Farsang (Bakos), Józsa, Domján (Stankovics), Boronyák (Novák B.), Májer L., Varró M. (Káli), Györe (Parrag), Tóth L. (Pintér). Mb. vezetőedző: Domokos Ádám.

"
Először is a csapatnak gratulálok ehhez a fontos győzelemhez. A mutatott játék és hozzáállás alapján teljesen megérdemelt volt, a főleg kontrákra játszó vendég csapat ellen. A labdát a mérkőzés nagy részében mi birtokoltuk és szemre is tetszetős támadásokat sikerült felépíteni. A különbség akár nagyobb is lehetett volna, ha a kapu előtt még határozottabbak és pontosabbak vagyunk. Azt azonban sajnálom, hogy a mérkőzést nem tudtuk kapott gól nélkül teljesíteni, mert a vendég csapat elvétve jutott csak el a kapunkig. Összességében elégedettek lehetünk, mert sikerült a tabellaszomszéd csapatot leszakítani magunkról. Abban meg csak bízni tudok, hogy a csapat ezt az arcát fogja mutatni a szezon hátralévő részében is és akkor még sok szép győzelmet arathat."

NOÉ DÁVID 9       10 MOLNÁR NORBERT
60' VASS GERGŐ 19       2 TÁNCOS NORBERT 46'
  UDVARI DÁVID helyett           TUBOLY BÁLINT helyett
76' JÁGER BÁLINT 20       8 DOBOS ATTILA 68'
  CSALLÓ NORBERT helyett           AGG PÉTER helyett
  VARGA SZILVESZTER 6       77 PAUCSA DÁVID

SEBŐK ZSOLT
  megbízott vezetőedző

Gólszerzők:
6' TAKÁCS GÁBOR 0 : 1
7' CSALLÓ NORBERT 1 : 1
45' MOLNÁR NORBERT 1 : 2
63' DOMOKOS ÁDÁM 1 : 3
75' PINTÉR RAMÓN 2 : 3
77' PINTÉR RAMÓN 3 : 3

Sárga lap:
20' CSALLÓ NORBERT
32' AGG PÉTER
56' KOVÁCS SÁNDOR
69' PINTÉR RAMÓN
80' NOÉ DÁVID
91' SZI FERENC LÁSZLÓ
91' BICSÉRDI TAMÁS

Piros lap:
-

"A mutatott játékkal elégedettek lehetünk, fájó azonban, hogy ismét elkerülhető gólok miatt hagytunk két pontot veszni. A fő tapasztalat annyi ebből a mérkőzésből, hogy kétgólos hátránynál sem szabad feladni, menni kell előre, mint ahogy ellenfelünk ezen a délutánon tette. Összességében úgy vélem, hogy aki kilátogatott a mérkőzésre, az jól szórakozott."