SEBŐK ZSOLT

HERCZEG FERENC           SZABÓ ZSOLT
  vezetőedző           vezetőedző

Gólszerzők:
26' BODA TAMÁS 0 : 1
61' DEZSŐ ISTVÁN 1 : 1
80' TÓTH LÁSZLÓ 1 : 2

Sárga lap:
38' JÓZSA ERNŐ
40' DEZSŐ ISTVÁN
52' AGG PÉTER

Piros lap:
87' BODA TAMÁS
                                                                                                             Fotó: andrashidasc.hu

Szabó Zsolt:
"Először is szeretnék gratulálni csapatom minden tagjának a bajnoki címhez. Ezt az eredményt a két éve elkezdett és becsületesen elvégzett munkának köszönhetjük. Sikerült olyan keretet kialakítani, akik vágytak erre a sikerre és képesek is voltak mindent megtenni érte. Nem egyszerű bajnokságot nyerni (ezt tapasztaltuk is) ez most nekünk sikerült, amire büszkék lehetünk. Szeretném megköszönni azoknak is akik pályán kívülről segítettek minket. Nekik is szól ez a cím."

11.
BAKTÜTTŐSI SE 28 11 2 15 74 72 2 34 (-1 pont)
12.
HAHÓT SE 28 10 2 16 53 77 -24 32
13.
BABOSDÖBRÉTE SE 28 9 5 14 48 57 -9 32
14.
SÁRHIDA SE 28 2 2 24 33 137 -104 -1 (-9 pont)
15.
VASPÖR                 törölve

Zala megyei III. osztály Északi-csoport tartalék 30. forduló
2014.06.08.

Zalacsébi SE - Tarr Sprint Andráshida SC II 0:5 (0:1)

Gólok: Györe (30'), Nagy T. (50'), Pintér (55', 88'), Májer L. (85')
Sárga lap: -
Piros lap: -

ASC: Szemes,- Csótár, Hegyi, Szanyi, Tóth B., Györe (Péter T.), Nagy T., Illés (Bandics), Tóth L. (Imre), Pintér, Májer L. Játékos-edző: Tóth László.

Tóth László:
"A hatodik vagy hetedik hely? Ez volt a kérdés. Hatodik, ez a válasz. Jól,szépen, csak talán a nagy meleg miatt kissé lassan játszottunk, minden tekintetben jobbak voltunk ellenfelünknél .Egy egész jól sikerült tavaszt zártunk le és ami még pozitívum, hogy 100-nál több gólt sikerült rúgnunk, csak a kapott gólok csúfítják kicsit a képet."

BODA TAMÁS 14       5 BAGOLY TAMÁS
46' MÁJER TAMÁS 20       20 HAJGATÓ PÉTER 36'
  SEBŐK ZSOLT helyett           BAGOLY TAMÁS helyett
46' TÁNCOS NORBERT 2       16 HORDÓS BARNABÁS 46'
  KOVÁCS SÁNDOR helyett           HERCZEG ISTVÁN helyett
46' PARRAG KRISZTIÁN 99       23 SZABÓ OLIVÉR 62'
  PAUCSA DÁVID helyett           HAJDÚ MÁTÉ helyett
46' VARRÓ KRISZTIÁN 22       99 SZABÓ DÁNIEL 71'
  BODA TAMÁS helyett           NÉMETH KRISTÓF helyett
65' MÁJER LÁSZLÓ 8
  HORVÁTH PÉTER helyett
76' SZABÓ ZSOLT 15

SZABÓ ZSOLT           HAJDÚ LÁSZLÓ

Gólszerzők:
4' BODA TAMÁS 1 : 0
10' PAUCSA DÁVID 2 : 0
34' VINKÓ BALÁZS 3 : 0
35' BODA TAMÁS 4 : 0
60' VINKÓ BALÁZS 5 : 0
62' DOMOKOS ÁDÁM 6 : 0
67' DOMOKOS ÁDÁM 7 : 0
77' PARRAG KRISZTIÁN 8 : 0
91' SZABÓ ZSOLT 9 : 0

Sárga lap:
-

Piros lap:
-
                                                                                                                 Fotó: Harmath Virág

"Az utolsó hazai mérkőzésünket a tabella végén lévő Sárhidával játszottuk. Győzelemre törekedtünk és próbáltunk felszabadultan, a lehető legtöbb gólt elérve úgy játszani, hogy a teljesítményünk ne öncélú és egyénieskedő legyen. Ezt a fiúk többé - kevésbé be is tartották, a hozzáállásuk megfelelő volt. Igyekeztem mindenkinek lehetőséget biztosítani és úgy érzem ezt meg is hálálták. Örülnék ha a bajnoki címünk nem csak a gólkülönbségen múlna, ezért az utolsó fordulóban is a maximális hozzáállást várom. Egyébként gratulálok mindenkinek a feljutáshoz."

11.
BAKTÜTTŐSI SE 27 11 2 14 72 68 4 34 (-1 pont)
12.
HAHÓT SE 27 10 2 15 53 73 -20 32
13.
BABOSDÖBRÉTE SE 27 8 5 14 45 57 -12 29
14.
SÁRHIDA SE 27 1 2 24 29 134 -105 -4 (-9 pont)

7.
TARR SPRINT ANDRÁSHIDA SC II 27 15 2 10 99 71 28 43 (-4 pont)
11.
HAHÓT SE 27 8 5 14 62 83 -21 28 (-1 pont)
12.
BAKTÜTTŐSI SE 27 8 3 16 96 122 -26 26 (-1 pont)
13.
BABOSDÖBRÉTE SE 27 6 2 19 59 120 -61 17 (-3 pont)

KÓBOR MÁRK
20' VARRÓ KRISZTIÁN
22

77
PETE NORBERT 6'
  TÁNCOS NORBERT helyett

KÓBOR MÁRK helyett
51' HORVÁTH PÉTER
23

5
CSÁSZÁR GÁBOR 78'

HORVÁTH ISTVÁN helyett
65' MÁJER TAMÁS
20

21
MÁTAY ATTILA

85' SEBŐK ZSOLT
19

PARRAG KRISZTIÁN helyett

77

SZABÓ ZSOLT           ILLÉS ISTVÁN

Gólszerzők:
10'
VINKÓ BALÁZS 1 : 0
59'
SZIMÁN BÁLINT 1 : 1

Sárga lap:
48'
AGG PÉTER
63'
HORVÁTH PÉTER
84'
CSÁSZÁR GÁBOR

Piros lap:
-
                                                                                                                      Fotó: botfalsc.hu

A mérkőzésről...

A listavezető Andráshida hazai pályán fogadta a 3. helyen álló Botfa együttesét. Jobban kezdte a mérkőzést a hidai csapat, mezőnyfölénybe kerültek és a 10. percben ennek meg is lett az eredménye. Egy jobb oldali támadásnál Kovács kényszerítőzött Bodával, előbbi kapta vissza a labdát, majd szépen centerezett középre, ahol Vinkó remekül bújt ki a védők közül és passzolt a kapuba. 1-0 A gól kicsit megfogta a vendégeket, kellett nekik egy 5-10 perc, mire újra feltudták venni a meccs ritmusát. Ezután viszont szép lassan kezdték átvenni a játék irányítását, több veszélyes támadásuk is akadt. A félidő utolsó 10 percére teljesen beszorították a hazaiakat saját kapujuk elé, de gólt nem sikerült szerezniük, így a szünetben 1-0 volt az állás. A 2. félidő ott kezdődött, ahol az előző befejeződött. A Botfa kezdeményezett és ment előre az egyenlítő találatért, de a hazai kontrákban néha-néha benne volt a veszély. Aztán az 59. percben összejött az egyenlítés. Szimán cselezett ki két védőt, majd 16 méterről okosan a kapust átemelve a labda a kapuban kötött ki. 1-1 Ezt követően kiegyenlítődött a játék képe, itt is ott is adódtak lehetőségek. Az utolsó negyed órában nagy rohanás kezdődött, nem volt színvonalas, de annál inkább küzdelmes pillanatok voltak. Látszott, hogy mindkét gárda nyerni akar és erre meg volt a lehetőség hazai illetve vendég oldalon is, de kimaradtak a helyzetek így maradt az igazságosnak mondható döntetlen. Az Andráshida nem játszott jól, de a szívük a pályán volt és 1 pontot szereztek, ami azt is jelenti, hogy karnyújtásnyira van számukra a bajnoki cím.

"Szerettünk volna nyerni, de tudtuk, hogy a Botfa veszélyes csapat, ezért felhívtam a figyelmet arra, hogy nem lehet csak támadásokra összpontosítani, hanem a védekezésre is megfelelő energiákat kell fordítani. Jól kezdtük a mérkőzést és egy formás támadás végén a vezetést is megszereztük. Ahogy telt az idő, az ellenfél egyre jobban játékba lendült, magunkban viszont nem éreztem kellő átütő erőt. Sokat hibáztunk, kapkodtunk, nem azt játszottuk amit tudunk. A félidőben próbáltam rendet tenni, de igazából ez nem sikerült. Csak a szívünknek és a második félidőben beállt Májer Tominak köszönhetjük, hogy az utolsó húsz percben már egyenrangú partnerek voltunk, így az egy pontot itthon tudtuk tartani, ami nagyon fontos volt."

11.
BAKTÜTTŐSI SE 26 11 2 13 72 65 7 34 (-1 pont)
12.
HAHÓT SE 26 9 2 15 50 72 -22 29
13.
14.
SÁRHIDA SE 26 1 2 23 29 125 -96 -4 (-9 pont)
15.

Zala megyei III. osztály Északi-csoport tartalék 28. forduló
2014.05.25.

Tarr Sprint Andráshida SC II - Botfai LSC   0:3 (0:2)

Gólok: - ill. Hajba (17'), Horváth Á. (43'), Badics (70')
Sárga lap: Karakai ill. -

ASC: Szemes - Csótár, Devecser, Péter (Hegyi), Tóth B. (Varga B.), Nagy T., Májer L., Kecskés, Illés, Boronyák, Karakai. Játékos-edző: Tóth László.

"Nagyon kellett volna nyerni, hogy az 5. hely meglehessen, ennek fejében mindent elkövettünk, hogy megszerezzük a 3 pont. Sajnos hiába küzdöttünk, rendre kimaradtak az adódó lehetőségek, míg ellenfelünk 3-szor is betalált kapunkba. A kapott gólok kis odafigyeléssel elkerülhetők lettek volna."

7.
TARR SPRINT ANDRÁSHIDA SC II 26 14 2 10 96 71 25 40 (-4 pont)
8.
ZALACSÉBI SE 26 11 0 15 77 84 -7 33
9.
ZALAHÁSHÁGY 26 9 6 11 47 56 -9 33
10.
HAHÓT SE 26 8 5 13 60 80 -20 28 (-1 pont)
11.
BAKTÜTTŐSI SE 26 8 3 15 95 119 -24 26 (-1 pont)

BALOG BENJÁMIN
46' BODA TAMÁS
14

11
CSILITS RICHÁRD 46'

MÉSZÁROS FLÓRIÁN helyett
73' PAUCSA DÁVID
77

4
NEMES ÁDÁM 74'
  VARRÓ KRISZTIÁN helyett

NEMES ÁKOS helyett
80' SEBŐK ZSOLT
19

3
CSILITS ADRIÁN 78'
  DOMOKOS ÁDÁM helyett

KISS FERENC helyett
85' MÁJER TAMÁS
20

SZABÓ ZSOLT
23

SZABÓ ZSOLT           BALOGH ZOLTÁN

Gólszerzők:
3'
BALOG BENJÁMIN 0 : 1
25'
VINKÓ BALÁZS 1 : 1
35'
PARRAG KRISZTIÁN 2 : 1
74'
BODA TAMÁS 3 : 1
88'
SEBŐK ZSOLT 4 : 1

Sárga lap:
47'

Piros lap:
-

"Szakadó esőben kezdtük a mérkőzést, aminek az elején be is aludtunk. Egy kontra támadás révén már a harmadik percben vezetést szerzett az ellenfél. Szerencsére ez nem zavart meg minket, mezőnyfölényben játszottunk, csak kicsit pontatlanul. Sikerült a félidőre az eredményt megfordítani, de még nem nyugodhattunk meg teljesen. A második félidőben úgy érzem gyengébben játszottunk, bár már az ellenfelet sem éreztem olyan veszélyesnek. Két gólt még összehoztunk, ami magabiztossá tette a győzelmünket."

10.
BAKTÜTTŐSI SE 25 11 2 12 70 60 10 34 (-1 pont)
11.
VÉGH FARM PAKOD KSE 25 9 6 10 44 43 1 33
12.
13.
BABOSDÖBRÉTE SE 26 8 4 14 43 55 -12 28
14.
SÁRHIDA SE 25 1 2 22 28 122 -94 -4 (-9 pont)
15.

Zala megyei III. osztály Északi-csoport tartalék 27. forduló
2014.05.18.

Tarr Sprint Andráshida SC II - Pölöske SE 1:3 (0:2)

Gólok: Karakai (51') ill. Léránt (4'), Csilits (16'), Soós (57')
Sárga lap: Csótár ill. -

ASC: Szanyi - Péter, Devecser (Tóth B.) (Hegyi), Tóth L. (Boronyák), Csótár, Bakos, Májer L., Nagy T., Györe, Pintér, Karakai. Játékos-edző: Tóth László.

"
Kissé nehézkesen indult neki a csapat a meccsnek, ami rosszul kezdődött számunkra. Zavarodottan kezdtünk, aminek az lett a következménye, hogy 2 gólt kaptunk. Egy szép szabadrúgás góllal ugyan még szépítettünk, de egy elkerülhető góllal ismét növelte előnyét ellenfelünk, amire már nem tudtunk válaszolni. Most nem volt olyan erő a csapatban, hogy többet teljesítsen."