21

2
NYILAS TIBOR
  Csere:           Csere:
71' PARRAG KRISZTIÁN
99

8
BAKI BARNABÁS 65'
  MOLNÁR NORBERT helyett

SCHUT LÓRÁNT helyett
84' SZÉNÁSY GÁBOR

Gólszerzők:
62'
TÓTH LÁSZLÓ 1 : 0
72'
HORVÁTH TAMÁS 1 : 1

Sárga lap:
90'
SZABÓ TIBOR

Piros lap:
82'

Zala megyei III. osztály Északi-csoport tartalék 22. forduló
2014.04.13.

Tarr Sprint Andráshida SC II - Salomvár SE   1:0 (0:0)

TAKÁCS PÉTER 9       21 DOMOKOS ÁDÁM
49' NÉMETH ZOLTÁN 5       20 MÁJER TAMÁS 56'
  SZITA ZSOLT helyett           DOBOS ATTILA helyett
58' HORVÁTH TIBOR 2       11 JÓZSA ERNŐ 58'
  ROHONCZI BALÁZS helyett           DOMOKOS ÁDÁM helyett
70' HOBOR ZOLTÁN 14       9 VINKÓ BALÁZS 65'
  BOLLA LÁSZLÓ helyett           PARRAG KRISZTIÁN helyett
  DOSZPOTH ATTILA 18       2 TÁNCOS NORBERT 80'
  SABJÁN BALÁZS 13         BODA TAMÁS  helyett
  HORVÁTH ZOLTÁN 21       77 PAUCSA DÁVID

KÖRMENDI LÁSZLÓ           SZABÓ ZSOLT

Gólszerzők:
18' KÖRMENDI LÁSZLÓ 1 : 0
21' DOMOKOS ÁDÁM 1 : 1
50' DOSZPOTH PÉTER 2 : 1

Sárga lap:
34' DOMOKOS ÁDÁM
42' DOBOS ATTILA
47' DOSZPOTH PÉTER
85' TAKÁCS PÉTER
86' NÉMETH ZOLTÁN

Piros lap:
-
                                                                                                             Fotó: andrashidasc.hu

Szabó Zsolt:
"Nem mentegetőzve, de a mi játékunknak nem kedvező pályán játszottunk. A mérete kicsi, a fű nagy és eléggé hepe-hupás. Ezekkel az előjelekkel vettük fel a harcot a három pontért a jó formában lévő Csatárral. Az ellenfél visszaállt és labdaszerzés után hosszú indításokkal próbáltak helyzeteket kialakítani. Sajnos egy buta hibából vezetést szereztek, amit a félidőig még sikerült egalizálnunk. A második játékrészben már jobban játszottunk, de sajnos azt kell mondjam, hogy a játékvezető sem állt a helyzet magaslatán. Kirúgás helyett szögletet ítélt melyből gólt szereztek a hazaiak, majd az ellenfél mezőnyjátékosa bravúrosan hárított a gólvonalon kézzel, sajnos a büntető elmaradt. Mindegy, ma ez egy ilyen nap volt, remélem tanulunk a hibáinkból, mert a bajnokságot még nem nyertük meg."

14.
SÁRHIDA SE 19 0 2 17 23 91 -68 -7 (-9 pont)
15.
VASPÖR                 törölve

Zala megyei III. osztály Északi-csoport tartalék 21. forduló
2014.04.06.

Csatár SK - Tarr Sprint Andráshida SC II   0:3 (0:0)

Gólok: - ill. Bakos (54'), Karakai (89', 91')
Sárga lap: - ill. Devecser, Bakos
Piros lap: -

ASC: Szemes - Németh, Csótár, Varga B. (Péter), Devecser, Hegyi (Tóth L.), Kecskés (Györe), Illés (Májer L.), Nagy T., Pintér (Bakos), Karakai.Játékos-edző: Tóth László.

Tóth László:
"A jó tavaszi sorozatot szerettük volna a Csatár ellen is folytatni, ennek következtében arra kértem a fiúkat, hogy agresszíven támadják le az ellenfelet lés próbáljuk őket a kapuuk előtt tartani. A mezőnyben jobban küzdöttünk, mint ellenfelünk, jobban akartunk győzni és ez meghozta gyümölcsét. Az eredmény hízelgő a hazaiakra nézve, akik előttünk vannak a tabellán, ráadásul még egy tizenegyes elhibázása is belefért."

6.
TARR SPRINT ANDRÁSHIDA SC II 20 12 1 7 87 58 29 33 (-4 pont)
7.
PÖLÖSKE SE 20 10 3 7 68 41 27 33
8.
BAKTÜTTŐSI SE 20 8 2 10 78 76 2 25 (-1 pont)
9.
ZALAHÁSHÁGY 20 6 4 10 32 46 -14 22
10.
ZALACSÉBI SE 19 7 0 12 48 67 -19 21
11.
HAHÓT SE 20 6 3 11 48 70 -22 20 (-1 pont)

14.
SÁRHIDA SE 18 0 2 16 22 86 -64 -7 (-9 pont)
15.

Zala megyei III. osztály Északi-csoport tartalék 20. forduló
2014.03.30.

Tarr Sprint Andráshida SC II - Vaspör  8:1 (3:0)

Gólok: Hegyi (4'), Nagy T. (40'), Pintér (43'), Karakai (47'), Illés (62'), Tóth L. (71'), Májer L. (75'), Imre (77') ill. Nagy D. (88')
Sárga lap: Karakai ill. -

ASC: Lahocsinszky - Hegyi (Csótár), Devecser, Varga B. Szénásy, Györe, Májer L., Nagy T. (Illés), Németh D. (Péter T.), Pintér (Tóth L.), Karakai (Imre Zs.). Játékos-edző: Tóth László.

"A mérkőzés elején gyorsan gólt szereztünk, végig kezünkben tartottuk a mérkőzést, amihez az ellenfél csak asszisztálni tudott, igazi gólveszélyt nem jelentettek kapunkra. A neheze ezután következik, hiszen az 1.-5. helyezettek ellen lépünk pályára, kellő odafigyeléssel és megfelelő hozzáállással tovább folytathatjuk a pontgyűjtést."

7.
TARR SPRINT ANDRÁSHIDA SC II 19 11 1 7 84 58 26 30 (-4 pont)
8.
BAKTÜTTŐSI SE 19 7 2 10 75 76 -1 22 (-1 pont)
9.
ZALAHÁSHÁGY 19 6 4 9 32 41 -9 22
10.
11.
HAHÓT SE 19 5 3 11 43 67 -24 17 (-1 pont)

21
53' SZUJKER PÉTER
11

14
BODA TAMÁS 58'
  BALOGH DÁVID helyett

PARRAG KRISZTIÁN helyett
75' RÓZSÁS RICHÁRD

Gólszerzők:
4'
DOMOKOS ÁDÁM 0 : 1
26'
KOVÁCS SÁNDOR 0 : 2
36'
VASS RÓBERT 1 : 2
71'
SZUJKER PÉTER 2 : 2
81'
DOMOKOS ÁDÁM 2 : 3

Sárga lap:
47'
67'
71'
88'
AGG PÉTER

Piros lap:
-

A mérkőzésről...

Az Andráshida a 13. helyen álló Babosdöbréte otthonába látogatott. Lendületesen kezdett a Hida, már a 4. percben meg is szerezték a vezetést. Vinkó indította a jobb szélen Kovácsot, aki pontos beadás után kihagyhatatlan helyzetbe hozta Domokost. 0-1 Továbbra is támadásban maradtak a vendégek és a 26. percben növelték is előnyüket. Egy begyakorolt kisszöglet után Molnár kapta a labdát, aki lekészítette a szögletet elvégző Domokosnak, ő pedig pontosan ívelt a hosszú oldalon remekül érkezõ Kovács fejére. 0-2 Ezt követően a 36. percben az első támadásukból szépítettek a hazaiak, Vass ugrott ki a védők közül és értékesítette helyzetét. 1-2 A 2. félidő közepéig gyakorlatilag nem történt semmi, nem úgy, mint a 71. percben. Egy szép döbrétei támadás végén Szujker kapott indítást, eltolta a kapus mellett, de Lahocsinszky elkésett, így jogos 11-eshez jutottak a vendéglátók. Maga a sértett végezte el és be is lőtte, tehát kezdődött elölről a mérkőzés. 2-2 Újra nekiesett ellenfelének a Hida, két nagy helyzet is kihasználatlanul maradt, viszont a 81. percbe ismét előnybe kerültek a vendégek. Vinkó vezette a kapu fele a labdát, majd szépen találta meg Domokost, aki két embert kicselezve jobbal szépen lőtt a léc alá. 2-3 Nehezen, de hozta a kötelezőt az Andráshida és ezzel már 7 pontra szakította le üldözõit.

"Nem volt könnyű mérkőzés, de a három pont megszerzése volt a cél, amit sikerült teljesíteni. Jól kezdtük, hamar gólt szereztünk és a mezőnyben is jól dolgoztunk. A második gól kifejezetten szép volt. Sajnos ismét egyenlíteni tudott az ellenfél, de most nem estünk pánikba, hanem talpra álltunk és megszereztük a győztes találatot. Megérdemelten nyertük egy jól küzdő ellenféllel szemben."

14.
SÁRHIDA SE 17 0 2 15 22 75 -53 -7 (-9 pont)
15.

Zala megyei III. osztály Északi-csoport tartalék 19. forduló
2014.03.23.

Babosdöbréte SE - Tarr Sprint Andráshida SC II   2:4 (1:1)

Gólok: Zámodics T. (13', 78') ill. Pintér (25', 50'), Tóth L. (59'), Májer L. (86')
Sárga lap: Zámodics t., Blonszky ill. Kecskés M.

ASC: Karakai - Lóránth, Csótár, Péter (Varga B.), Bakos, Németh D. (Hegyi), Illés, Kecskés (Májer L.), Györe Tóth L., Pintér. Játékos-edző: Tóth László.

"Babosdöbrétén csak a három pont megszerzése lehetett a cél, ennek érdekében mindent elkövettünk, hogy célunkat elérjük. Végig kezünkben tartottuk a meccset és nagyobb arányú győzelmet is arathattunk volna."

7.
TARR SPRINT ANDRÁSHIDA SC II 18 10 1 7 76 57 19 27 (-4 pont)
8.
BAKTÜTTŐSI SE 18 7 1 10 74 75 -1 21 (-1 pont)
9.
ZALAHÁSHÁGY 18 6 3 9 30 39 -9 21
10.
ZALACSÉBI SE 18 6 0 12 45 67 -22 18
11.
HAHÓT SE 18 5 3 10 43 61 -18 17 (-1 pont)

DRASKOVICS ZSOLT
33' VARRÓ KRISZTIÁN
22

12
NÉMETH MÁTÉ 50'
  DOBOS ATTILA helyett

VÉGH MÁTYÁS helyett

60' FÁBIÁN ROLAND
15

99
JOÓ RÓBERT
55'
  DOMOKOS ÁDÁM helyett

LAPAT ATTILA helyett

70' SZÉNÁSY GÁBOR
23

18
TÓTH BALÁZS
70'
  BODA TAMÁS helyett

DRASKOVICS ZSOLT helyett

1
DÓRA JÓZSEF

SZABÓ ZSOLT           SIMON TIBOR

Gólszerzők:
29'
DOMOKOS ÁDÁM 1 : 0
54'
BODA TAMÁS 2 : 0
58'
DOMOKOS ÁDÁM 3 : 0
68' JOÓ RÓBERT 3 : 1

Sárga lap:
27'
30'
PÁLFI TIBOR
41'
45'
60'
SIMON TIBOR
69'
86'
SÁGI ANDRÁS

Piros lap:
-

Álmosan kezdett mindkét csapat, jobbára a Hida birtokolta a labdát, de az első negyedórában nem alakult ki igazán nagy helyzet. A következő 15 percben már jöttek a hazai helyzetek, de kapus mindig résen volt. A vendégek támadásaiban nem igazán volt veszély. A 29. percben aztán megtört a jég, egy előre ívelt labdát a vendégvédő nagyot rosszul találta el, ezzel indította a kilépő Domokost, ő pedig higgadtan értékesítette a helyzetet. 1-0 Félidőig nem is változott már az eredmény. A szünet után nagyobb fokozatra kapcsolt a Hida. Sorra jöttek a szép támadások és az 54. percben növelte is előnyét a hazai csapat. Domokos kapott labdát az ellenfél térfelének közepén, onnan pár méteres labdavezetés után indította Bodát, aki a hosszú sarokba el is helyezte a labdát. 2-0 Az 58. percben pedig gyakorlatilag el is dőlt a mérkőzés. Újabb szép támadás végén egy beívelés találta meg Domokost, aki szépen tartotta meg a labdát a 16-oson belül, majd egy fordulás után ballal védhetetlenül lőtt a kapus szeme közé. 3-0 A megnyugtató eredmény után is támadásban maradtak a hazaiak, ebben az időszakban szinte akkor alakítottak ki helyzetet, amikor csak akartak, de az előnyt nem sikerült növelni. Aztán a 68. percben a semmiből szépített a Becsvölgye. A középpályán egy eladott labdát gyűjtöttek be a vendégek, amiből egy passz után sikerült kiugratni Joó Róbertet, aki élt is a lehetőséggel. 3-1 A gól kicsit megfogta a vendéglátókat, de a Becsvölgye nem igazán tudta ráerőltetni akaratát a hazaikra, így az eredmény már nem változott. Összességében elmondható, hogy az Andráshida teljesen megérdemelten nyert és ezzel megerősítették vezető pozíciójukat a táblázaton.

"Fontos mérkőzésen sikerült a három pontot begyűjteni, így az egyik üldözőnktől kicsit elléptünk. Az első félidőben döcögött kicsit a játékunk. Az utolsó passzokat rendre elrontottuk, vagy ha sikerült az ellenfél kapusa parádésan hárította. A Becsvölgye térfelén folyt a játék, de vezetést csak az ellenfél hibájából tudtuk megszerezni. A második játékrészben felpörgettük a játékunkat és csináltunk egy jó húsz percet, ahol el is döntöttük a mérkőzés kimenetelét. Sajnos egy gólt újra összehoztunk, de most nem omlottunk össze, mint a múlt héten. A mérkőzés összképét tekintve megérdemelten nyertünk."

2014.03.16.

Tarr Sprint Andráshida SC II - Becsvölgye SE   0:4 (0:2)

Gólok: - ill. Gehér (10'), Bakos (33'), Héder (58'), Varga A. (76')
Sárga lap: Illés ill. Bakos

ASC: Szanyi (Szemes) - Bakos, Devecser, Csótár, Illés (Péter), Sebők, Varró M. (Györe), Nagy T., Paucsa (Imre), Karakai, Pintér. Játékos-edző: Tóth László.

"Nehéz mérkőzés várt ránk, hiszen azt a Becsvölgyét láttuk vendégül, aki eddig 15 gólt kapott és sokat rúgott a csoportban. Ennek tudatában kissé védekező taktikával próbáltuk megállítani őket, ami magában rejtette azt, hogy magunkra húzzuk a vendégeket. Így akartuk elkerülni, hogy lendületből tudjanak ránk jönni. Egy ideig működött a dolog, de végül három figyelmetlenségből, kipattanó labdákból, gólokat tudtak szerezni. A meccs igazából meddő mezőfölényt hozott nekik és ezekből a hibáinkból tudták elvinni a három pontot."