Piros lap:
-
                                                                                                             Fotó: andrashidasc.hu

Percről-percre:

33' Vinkó kapott nagyszerű labdát és a kapus mellett a jobb felső sarokba helyzett. 0:1
54' Hideg vett le egy védők mögé beívelt átadást és okosan a hosszú sarokba gurított. 1:1
64' Domokos oldalról az üresen érkező Vinkó fejére ívelte a labdát, középpályás pedig higgadtan értékesítette a ziccert. 1:2
70' Májer Ugratta ki Molnárt a 16-os előteréből, utóbbi lövése a bal kapufán csattant.
82' 18 méterről szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat, melyet Bálint mesterien csavart a sorfal fölött a felső sarokba. 2:2

Szabó Zsolt:
"Győzelmi szándékkal utaztunk Zalaszentivánra, de csak egy ponttal tudtunk hazajönni. Az első félidőben jól működött a védekezésünk, sajnos a támadásokra kevés energiánk jutott. Mégis mi szereztük meg a vezetést egy szép támadás révén. A második félidő elején egy kicsit beszorultunk a kapunk elé, keveset birtokoltuk a labdát, s egy rossz védekezés után megkaptuk az egyenlítő gólt. Ez után magunkra találtunk, a mezőnyben is jól játszottuk és visszavettük a vezetést. Itt akár a három pont sorsát is eldönthettük volna, de nem tudtuk az i-re feltenni a pontot. Ahogy az lenni szokott, a kimaradt helyzetek után egy szabadrúgásból egyenlített az ellenfelünk. Ha igazságos akarok maradni, a végén még a vereség is benne volt a játékunkba. Az egész mérkőzést tekintve egy jó iramú játékot láthatott a publikum, ahol a döntetlen igazságosnak mondható."

10.
KSE VÁRVÖLGY 19 7 5 7 35 34 1 20 (-6 pont)

2015.03.22.

Zalaszentiván SE - Tarr Sprint Andráshida SC II   4:2 (0:1)

Gólok: Szanyi (62' - öngól),  Erdélyi (82'), Thuróczi (86'), Furján (89') ill. Domján (44'), Varró M. (56')
Sárga lap: - ill. Szemes
Piros lap: - ill. Major

ASC: Szemes - Stankovics, Szénásy, Szanyi, Major, Fekete (Györe), Illés, Domján, Varró M., Pintér (Kovács D.), Boronyák. Vezetőedző: Szabó Zsolt.

6.
KSE VÁRVÖLGY 19 11 2 6 59 43 16 34 (-1 pont)

MOLNÁR NORBERT 10       24 HIRES RICHÁRD
46' AGG PÉTER 6       18 KÁMÁN BENJÁMIN 57'
  TAKÁCS GÁBOR helyett           VIZLENDVAI MARTIN helyett
46' VINKÓ BALÁZS 9       37 HORVÁTH TAMÁS 67'
  KISS ZOLTÁN helyett           CSISZÁR ZSOLT helyett
65' DOBOS ATTILA 8       46 TÓTH DÁNIEL 75'

Gólszerzők:
77' MÁJER TAMÁS 1 : 0

Sárga lap:
24' CSISZÁR ZSOLT
37' PARRAG KRISZTIÁN
66' KOVÁCS SÁNDOR
72' HIRES RICHÁRD
73' SZÍJÁRTÓ SZABOLCS

Piros lap:
-

A mérkőzésről...

Két vereség után abban a reményben lépett pályára a Hida, hogy megszerzi első pontjait tavasszal. Nem kezdett jól egyik csapat sem, pontatlan passzok, sok eladott labda jellemezte mindkét fél játékát. Az első játékrészben mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek, gólt azonban egyik csapat sem ért el. A második félidőben sem javult sajnos a játék színvonala, helyzetei továbbra is mindkét félnek megvoltak, melyből egyet a meccs hajrájában a hazaiak csapatkapitánya váltott gólra, megszerezve ezzel a mérkőzés egyetlen találatát. Fontos három pontot szerzett az Andráshida, mellyel kicsit ellépett alsóházi üldözői elől.

77' Domokos került a védők mögé, majd az alapvonalról középre gurított, az érkező Májer pedig az ötösről bal belsővel a hosszú alsó sarokba passzolta a labdát. 1:0

"Felkészülési mérkőzésen már találkoztunk az ellenféllel, ahol pazar játékkal fektettük két vállra őket. Gondoltam, hogy ez a mérkőzés nem lesz olyan könnyű, de bíztam a csapatomban. Az év leggyengébb játékát produkáltuk, legalábbis remélem, de ezért vagyunk jó csapat, mert ezzel a teljesítménnyel is három pontot tudtunk szerezni."

10.
KSE VÁRVÖLGY 18 7 4 7 34 33 1 19 (-6 pont)

2015.03.14.

Tarr Sprint Andráshida SC II - Police Ola LSK   0:7 (0:3)

Gólok: - ill. Szemes (24' - öngól), Karvalics (29', 42', 46'), Pataki (57', 58'), Fodor (62')
Sárga lap: - ill. Magyar A., Magyar D., Pataki
Piros lap: -

ASC: Szemes - Fekete (Stankovics), Szanyi, Sebők (Kovács D.), Major M., Györe, Tuboly, Domján, Szabó Zs., Tóth L., Illés. Vezetőedző: Szabó Zsolt.

"Sajnos a gólkülönbség tükrözte a két csapat közötti különbséget. A sok hiányzó miatt tartalékosan felálló együttesünk ellen a sokkal ügyesebb, mozgékonyabb, taktikusabb vendégcsapat megérdemelten gyűjtötte be a három pontot!"

6.
KSE VÁRVÖLGY 18 11 2 5 59 39 20 34 (-1 pont)

MOLNÁR NORBERT 10       19 PAPP DÁVID
73' VARRÓ MARTIN 22       3 BABOS MÁTÉ 53'
  PARRAG KRISZTIÁN helyett           PAPP DÁVID helyett
83' SEBŐK ZSOLT 19       11 ANTI ANDRÁS 76'
  DOMOKOS ÁDÁM helyett           SZEKERES TAMÁS helyett
  LAHOCSINSZKY SÁNDOR 74       17 LUKÁCS PÉTER 83'
              KÓCZA BÁLINT helyett

SZABÓ ZSOLT           KÓSA LÁSZLÓ

Gólszerzők:
68' NAGY PÉTER 0 : 1
70' MOLNÁR ATTILA 0 : 2

Sárga lap:
50' VINKÓ BALÁZS
70' AGG PÉTER
84' LUKÁCS PÉTER
90' ANTI ANDRÁS

Piros lap:
-

68' Nagy Péter végezhetett el szabadrúgást a balösszekötő helyéről, lövése pedig védhetetlenül vágódott a rövid felső sarokba. 0:1
70' Molnár Attila szintén szabadrúgásból lőtte ki nagyszerűen a rövid felső sarkot, úgy hogy Balogh már csak beljebb tudta segíteni a labdát. 0:2

A sok hiányzó miatt eléggé felforgatott összeállításban volt kénytelen pályára küldeni együttesést Szabó Zsolt a listavezető Böde ellen. A mérkőzés egy bödei kapufával indult, egy szöglet után Szita fejese találta telibe a felső lécet. Ezután azonban egyre jobban magára talált a hazai csapat és az első félidőben mezőnyfölényben játszott, igaz ez helyzetekben nem nyilvánult meg. Az első játékrész hajrájában még egy hatalmas Balogh bravúr és egy hidai gólszerzési lehetőség érdemel említést. A folytatásban ahogy fáradt az Andráshida, egyre inkább átvette a játék irányítását a Böde, de Balogh kapus óriási védései tartották a lelket a hazaiakban. A 68.percben azonban már ő sem tudott mit tenni, mert egy tökéletesen kivitelezett szabadrúgásból megszerezte a vezetést Nagy Péter, két perc múlva pedig Molnár Attila másolta el csapattársa produkcióját. Ezzel a mérkőzés el is dőlt, a Böde rászolgált a három pontra a lelkesen küzdő, de a végére elfogyó Hida ellen.

"Ezen a hétvégén sajnos sok hiányzónk volt ilyen-olyan okok miatt. Sikerült azért egy kezdő csapatra való játékost össze szedni, de így is volt, aki nem a megszokott helyén szerepelt. Azt gondolom az első félidőben így is helyt álltunk, sőt helyenként az ellenfél fölé is nőttünk. Gólt nem sikerült szereznünk a jól záró védelemmel szemben, de a mezőnyben kifejezetten szépen adogattunk. A második félidőben egyre többen elkészültek az erejükkel, többször is a kapunkhoz szorított a Böde, de hősiesen védtük kapunkat a góltól. Aztán egy jól eltalált szabadrúgással megszerezte a vezetést ellenfelünk, ami el is döntötte a mérkőzés végkimenetelét. ‎Megérdemelten vitte el a három pontot a tabellát vezető, jó játékerőt képviselő Böde."

9. TARR SPRINT ANDRÁSHIDA II 17 5 4 8 30 34 -4 19
10. KSE VÁRVÖLGY 17 6 4 7 30 33 -3 16 (-6 pont)

2015.03.07.

Tarr Sprint Andráshida SC II - Böde SE     7:1 (2:0)

Gólok: Tóth L. (8', 44', 64'), Domján (12', 68'), Pintér (55'), Boronyák (75') ill. Németh Z. (58')
Sárga lap: - ill. Garamvölgyi

ASC: Szemes - Fekete (Stankovics), Szanyi, Farsang, Major, Györe (Mesics), Illés (Pintér), Domján, Kovács S., Tóth L. (Kovács D.), Boronyák. Vezetőedző: Szabó Zsolt.

"A gyorsan megszerzett vezetés megnyugtatta a csapatot és magabiztos játékkal az ellenfélnek nem sok lehetőséget hagyva megérdemelten tartottuk otthon a három pontot. Külön dicséret illeti a háromgólos Tóth László teljesítményét."

6.
KSE VÁRVÖLGY 17 10 2 5 55 39 16 31 (-1 pont)

NÉMETH SZABOLCS
77' DOMJÁN ÁDÁM

Gólszerzők:
25'
CSER FERENC 0 : 1
37'
BOROS DÁVID 0 : 2
41'
TÖRÖK ATTILA 0 : 3
49'
PARRAG KRISZTIÁN 1 : 3

Sárga lap:
13'
32'
BOROS DÁVID
57'
89'

Piros lap:
-

25' Cser vezette rá labdát a kapura és a kifutó Lahocsinszky lába között a kapuba gurított. 0:1
37' Bal oldali kontratámadás végén a középre gurított labdát Boros az ötösről lőtte a kapuba. 0:2
41' Török a tizenhatos vonal környékéről lövésre szánta el magát, labdája a rövid felső sarokban kötött ki. 0:3
49' Molnár passzolt középre az alapvonalról, Parrag pedig nagy erővel a léc alá vágta a labdát. 1:3

"Az első félidőben nagy labdabirtoklási fölényünket nem tudtuk előnyre váltani, a támadó harmadban elfogytunk. Ráadásul a pontatlan védekezésünk megbosszulta magát, három kontrából három gólt kaptunk. A második félidőben közelebb kerültünk az ellenfelünkhöz és sikerült is betalálnunk, de erőnkből nem futotta többre. Összességében a győzelmet jobban akaró és a koncentráltabb csapat gyűjtötte be a három pontot."

14.
KSE VÁRVÖLGY 16 5 4 7 27 32 -5 13 (-6 pont)
15.
BOTFAI LSC 16 3 3 10 20 48 -28 12
16.
VASBOLDOGASSZONYI LSC 16 1 2 13 13 44 -31 5

Zala megyei II. osztály Északi-csoport U19 16.forduló
2015.03.01.

Tarr Sprint Andráshida SC II - Z+D Cserszegtomaj SK      1:4 (1:3)

Gólok: Boronyák (42') ill. Németh G. (26'), Kovács B. (40', 47', 81')
Sárga lap: Illés, Agg ill. Jordán

ASC: Szemes - Illés (Sebők), Agg, Stankovics, Pintér, Farsang, Paucsa (Fekete), Boronyák, Major, Varró M., Szanyi (Györe). Vezetőedző: Szabó Zsolt.

"Jól kezdtük a mérkőzést kapufáig, ziccerig jutottunk, de amit mi kihagytunk az ellenfelünk nem. A jogosan megítélt tizenegyessel tudtuk szebbé tenni a félidőt. A második félidőben nagyobbá vált a különbség a vendégek javára, illetve az ajándékba adott két gólunkat követően eldőlt a mérkőzés, melyen a végére mint fejben, mint erőben elfogytunk. Összességében gratulálok az ellenfelünknek és köszönet a srácoknak a küzdésért!."