Csak egy pont...

Kettő 10 pontos csapat találkozott az NB III 11. fordulójában. Csapatunk a Dunaharaszti MTK vendége volt.

Dunaharaszti MTK–Tarr Andráshida 1-1 (1-0)
Dunaharaszti, Jv.: Mencsik L.(Pápai Z., Nagy P.)

Tarr Andráshida SC: Czirjék –Horváth T, Simonfalvi, Kalamár, Nagy Z. – Kovács L., (Bontó), Jóna (Ferencz) Szegleti, Kónya- Szabó M. (Tóth L.), Bíró. Edző: Dobos Sándor.

Gólszerző: Rétsági, ill. Tóth L.

A találkozó elején határozott játékkal kezdtünk, de a 13. percben egy pontrúgásból Rétsági szerzett vezetést a hazaiaknak (1-0). A gól után átvettük a játék irányítását és fölényben játszottunk, de a kapu előtt nem voltunk elég határozottak, így a gólszerzés az első félidőben elmaradt.

A fordulás után is mi irányítottunk, de a gól csak nem akart jönni. Az utolsó 20 percre pályára küldte támadóinkat dobos Sándor, Kovács helyett Bontó, míg Szabó helyett Tóth érkezett. A változtatás jól sikerült, mivel a 87. percben Tóth László végre kiegyenlített (1-1). A hátralévő időben újabb gólt nem szerezetünk, így maradt a kicsit csalódást keltő döntetlen.

Dobos Sándor: -Az egy pontot megérdemeltük, de hiányérzetem van, mert jobb helyzetkihasználással megszerezhettük volna a győzelmet.