Győzelemmel kezdtük a felkészülési tornát

A Téli Műfüves Bajnokság első fordulójában a Pláza mögötti műfüves pályán a Zalalövő ellen játszottunk.

Tarr Andráshida SC-Szalai-Edelholz Zalalövői TK 7-0 (2-0)
Zalaegerszeg, Téli Műfüves Bajnokság, Jv: Vizi I. (Molnár Zs., Büki T.)

Tarr Andráshida SC: Czirjék- Horváth, Fábián, Cséber, Czafit, Pataky, Csongár, Kovács, Tóth, Szabó, Nagy. cserék: Molnár, Bakó, Hegedüs, Káli, Kiss. Edző: Dobos Sándor

Gólszerzők: Tóth L., Szabó M. 2, Csongár 4

Kellemetlen hideggel és a pályavilágitás félhomályában játszottuk első felkészülési meccsünket.

Több mint egy hónap meccsnélküliség meglátszott a csapatokon. ennek ellenére a kezdéstől kezünkbe vettük az irányítást és sorozatban alakítottuk ki a helyzeteinket. Az első gólig a 36. percig kellett várni, ekkor Tóth László volt eredményes (1-0). A gól megadta a lökést a fiúknak és a 41.percben Szabó Martin szép találatával már 2-0-ra vezettünk.

A fordulás után is többet birtokoltuk a labdát és az 50. percben Csongár Péter révén újabb gólt szereztünk (3-0). A mérkőzés utolsó 10-15 percét megnyomták a fiúk és előbb Szabó lőtt gólt, majd hét perc alatt Csongár háromszor mattolta a lövői védelmet.

A csapat jól játszott és megérdemelten nyert.