Az U19-es bajnokság 10. fordulójában Szombathelyre látogattak a fiúk.

Haladás U19 - Tarr Andráshida SC U19 1:4 (1:1)

U19 III. Észak- Nyugat, Szombathely, Jv: Bíró O.

Andráshida SC: Baján B. - Horváth E. Kovács B. Fábián K. Bekes G. - Czafit B. Koroknyai D. - Molnár A. Bakó B. (Pungor M.), Wettstein A. (Balogh Sz.) - Szinay B. (Mikola P.)

Nagyon jó iramú, színvonalas mérkőzést játszottunk, egy ügyes és sokat passzoló csapat ellen. A 32. percben Szinay szerzett vezetést csapatunknak, amit két percen belül kiegyenlítettek a hazaiak (1-1). A fordulás után az 52. percben Molnár góljával vezettünk ismét (1-2). A döntés a hajrára maradt, amikor Molnár és Horváth is gólt szerzett és így magabiztos győzelmet aratott csapatunk (1-4).

Tóth László: -Játékosaim végig betartották a megbeszélteket, hatalmas szívvel és akarattal, valamint nem utolsó sorban remek játékkal, magabiztosan győzték le szombathelyi ellenfelünket.  Ezzel a győzelemmel ismét átvettük a vezetést a tabellán. Gratulálok minden Játékosomnak!