Kétgólos hátrányból fordítottunk, még is döntetlen lett a vége

Tarr Andráshida SC- Szepetnek SE 3-3 (2-2)
Andráshida 100 néző, Jv: Siket

Tarr Andráshida SC: Kiss- Horváth, Kalamár, Czafit, Czotter- Molnár (Fábián), Csongár (Bakó), Temlén, Szabó- Tóth, Színay (Káli).  Edző: Dobos Sándor

Szepetnek SE: Szőke –Török, Kiss, Szabó, Schuller-Petánovics, Horváth (Pati), Nagy, Bilák P. (Bilák B.), -Novák, Takács (Pataki). Edző: Domján László

Gólszerzők: Tóth (34. bü., 65.), Színay (43.)ill: Takács (13., 82.), Bilák P. (24.)

A Szepetnek agresszív játékával meglepett bennünket és a 13. percben Takács egy 25 méteres lövéssel előnyhöz is jutatta csapatát. A gól megfogta a fiúkat és nehezen találtuk a játék ritmusát. A 24. percben jött a hidegzuhany, hiszen az alapvonalról középre tett labdát Bilák vágta közelről a léc alá (0-2). Lassan ébredtünk, Az igazi áttörést a 34. percben Tóth kiharcolt és értékesített büntetője hozta meg. Látványosan visszaesett a vendégek játéka és a 43. percben egy rossz átadást lefülelve Tóth indította Színay-t, aki kiegyenlített (2-2). Az utolsó percben Szabó nagy ziccerben lőtt fölé.

A másik félidőben egyértelmű volt a fölényünk. Sorra maradtak ki a helyzetek. A 65. percben megtört a jég és az alapról középre passzolt labdát Tóth 12 méterről a kapus feje fölött vágta a hálóba (3-2). A mérkőzés hajrájában erőre kaptak a vendégek és a 82. percben Takács újabb 25 méteres átlövés góljával pontot szereztek.

Helyzeteink alapján nyerhettünk volna, de ennyi ziccert nem lehet elpuskázni büntetlenül.

Dobos Sándor:- Sikerült felállnunk kétgólos hátrányból és megfordítanunk a mérkőzést. Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, de sajnos nagy rossz százalékban használjuk ki azokat. Még rutintalanok vagyunk, hiszen egyes szituációkban rossz döntéseket hozunk. Ha ez változik, az ilyen meccseket is hozni fogjuk.