Magabiztos győzelem Hévízen

A megyei első osztály 3. fordulójában az elmúlt évben még az NB III-ban szereplő Hévíz vendégei voltunk.

Vendéglátóink a legfiatalabb csapat az osztályban, de annál lelkesebben futballoznak.

Hévíz SK–Tarr Andráshida SC 0-12 (0-5)
Hévíz, 150 néző. Jv.: Lapath D.

Tarr Andráshida SC: Czirjék – Horváth E., Fábián, Kalamár, Bekes, Temlén (Czotter), Szabó M. (Káli), Kovács L. (Pataky). Tóth L., Szinay, Bakó (Fülöp), Edző: Dobos Sándor.

Gólszerzők: Szinay (4, egyet 11-esből), Kalamár (2), Szabó M. (2), Tóth L. (2), Bakó, Fülöp.

A fiúk megfogadták edzőjük kérését és az első pillanattól kezdve koncentráltan játszottak. Az első találatig a 11. percig kellett várnunk, ekkor Bakó Barni volt eredményes. Fokozatosan őröltük fel a hazaiak ellenállását és sorra jöttek a gólok is. A félidő hajrájában Kalamár, Szabó és Színay is betalált.

A második félidőt Színay góljával kezdtük, majd egy percen belül Tóth is betalált (0-6). A folytatásban már csak a különbség volt kérdéses. Végül magabiztos sikert arattunk, egy lelkesen küzdő, fiatal csapat ellen. A találkozón Színay Bendegúz négy találatig jutott.

Dobos Sándor: - Örülök a győzelemnek, de még jobban annak, hogy a fiúk betartották az utasításaimat és komolyan vették a mérkőzést.

Fotó: Temlén Ferenc