Nem sikerült átmenteni a jó játékot

A Megye III északi csoportjában Tóth László vezette csapatunk a Kemendollár ellen lépett pályára.

Kemendollár–Tarr Andráshida SC II 3-1 (1-0)
Kemendollár. Jv.: Sinkóné E.

Andráshida SC II: Büki (Becze) – Molnár K., Tóth Z., Komáromy (Tóth D.), Kámán (Bordács), Balázs, Káli, Ambrus, Nagy-Palócz, Wettstein, Szacskó. Edző: Tóth László.

Gólszerzők: Büki T. (2), Taba, ill. Káli.

A hazaiak a 20. percben szereztek vezetést. Az első félidőben jól tartották magukat a fiúk, de a gólszerzés nem igazán ment. A második félidő elején újabb gólt szereztek a hazaiak, majd a 62. percben már 3-0 volt oda. A 76.percben Káli Dániel szépített.

Tóth László: - Sajnos nem sikerült megismételni a múlt heti jó játékot, amiben talán a rossz minőségű pálya is szerepet játszott. Pontatlanul, talán kicsit kapkodva játszottunk, egy kellemetlen stílusú együttes ellen.