U16 - Győzelem idegenben

U16-os csapatunk a megyei bajnokságban Zalalövőre látogatott. Betegségek miatt nagyon szűk kerettel tudtak kiállni, de így is sikerült megszerezni a 3 pontot!

Zalalövő - Tarr Andráshida SC 0 - 10

TARR Andráshida SC:  Boczkó, Bognár, Tóth, Csontos, Kovács, Gellén, Ebedli, Ujj, Német-Zarka, Maléth, Horváth

Baranyai István értékelte a mérkőzést:

A mérkőzésre sajnos csere nélkül tudtunk elutazni, mert nagyon sok a betegünk. Ennek ellenére nagy tempóban kezdtük el a mérkőzést, hogy minél hamarabb megnyugtató előnybe kerüljünk és cserék nélkül is végig bírjuk a második részét is. A meccs első pillanatától egy agresszív letámadásos játékot választottunk, aminek meg is lett már a meccs elején az eredménye. Sorra jöttek a helyzetek, de akárki került a csapatunkból a kapu elé mindenki kihagyta az ajtó – ablak helyzetet is. Aztán szépen érkeztek a gólok és egyre biztosabbá vált a győzelmünk.